Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Багатодітні родини Бердичівщини взяли участь у фестивалі пісенної й танцювальної творчості

Time Додано: субота, 05 бер. 2011, 06:00 ( майже 7 років назад )

Слово “мама” чи не частіше за інші лунало у концертній програмі, що днями була представлена у районному Будинку культури. Воно й не дивно, адже проводили там Фестиваль творчості багатодітних родин, в яких матері посідають чільне місце. Районні відділ сім’ї, молоді і спорту, служба у справах дітей, відділ культури разом із районним та міським осередками Всеукраїнського Союзу жінок-трудівниць вкотре вирішили зібрати в одному місці пісенні й танцювальні таланти зі всієї Бердичівщини, адже чудові голоси та здібність до танцю мають не лише ті, хто зростає у благополучних сім’ях та сім’ях з одною-двома дітьми. Окрім того такі дійства у Будинку культури неодмінно перетворюються на свято усього району, ну а по-друге, організатори були раді оголосити учасникам фестивалю, що його переможці і призери захищатимуть честь своєї малої Батьківщини на обласному етапі конкурсу. Якщо і там виграють, то наступним пунктом їхньої подорожі стане всесвітньо відомий “Артек”.

Багатодітні родини Бердичівщини взяли участь у фестивалі пісенної й танцювальної творчості

Важко повірити, але ці діти танцюють разом п’ятий рік. Іванна й Дарина задоволені своїми партнерами і кажуть, що не проміняють їх ні на кого іншого.

Іванна Регалова, учасниця фестивалю: “Ми брали участь у багатьох конкурсах: і шкільних, і районних. Нам дуже подобається танцювати, це для нас задоволення.”

Дарина Іванченко, учасниця фестивалю: “Я давно танцюю і мені дуже це подобається, тому що танці – це класика, це музика, це відчуття себе великою зіркою.”

Головним персонажем композиції, що її виконувала Тетяна Салясова, стала Україна. З цією піснею дівчина вже не раз виступала на різних сценах і та завжди приносила їй вдачу.

Тетяна Салясова, учасниця фестивалю: “Я вирішила заспівати пісню «Квітуча Україна». Вона про мій рідний край, в якому я родилася і виросла. Цю пісню я виконую вже 2 роки, з того часу, як почала виступати. У майбутньому я, скоріш за все, не пов’язую себе з мистецтвом, хоча пісню дуже люблю. Люблю свій край, свою родину, про що і співаю.”

Поруч зі сценою розташувалась виставка декоративно-ужиткового мистецтва. Автори цих виробів — учасники і переможці багатьох фестивалів й конкурсів. Чого лише тут не побачиш... Увагу гостей серед іншого привернули роботи Олександра Яковлева, виконані технікою “квілінг” - паперокрутіння.

Олександр Яковлев, учасник фестивалю: “Квілінгом я займаюся вже рік. Він подобається мені тим, що з такого простого матеріалу, як папір, можна виконати чудові роботи. Цьому мистецтву я навчив навіть свою бабусю і тепер ми разом із нею займаємося квілінгом.”

Кращими співаками на фестивалі було визнано Тетяну Салясову, Інну Прокопчук, Олега Яценка та родину Матвієнків. Аліну Заяць нагородили за талант художнього читання. Члени журі не сумніваються, що у Житомирі виступи наших земляків не залишать байдужими жодного присутнього на фестивалі.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0