Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бабусям, матерям, сестрам, донькам та онучкам: Центр позашкільної освіти привітав бердичівське жіноцтво з 8-м Березня

Time Додано: неділя, 06 бер. 2011, 06:00 ( близько 7 року назад )

Ах, женщины, удивительные создания природы! А наши руководители – это женщины особенные, натуры творческие, ранимые! А как они талантливы! С праздником Весны, вас, наши милые, дорогие женщины!

Бабусям, матерям, сестрам, донькам та онучкам: Центр позашкільної освіти привітав бердичівське жіноцтво з 8-м Березня

Як іще можна привітати дивовижних створінь – творчих і ранимих? Що іще можна подарувати талановитим і чарівним жінкам, окрім щирих й теплих слів? У Центрі позашкільної освіти ім. О. Разумкова над такими речами довго не думають: у них працюють найпрекрасніші жінки-педагоги, до них на зайняття ходять справжні маленькі янголятка, а приводять їх до закладу єдині у світі добрі й чудові матері й бабусі, тож 8-го Березня вони заслуговують на усі квіти світу, на виконання найзавітнішіх бажань, на подарунки, котрим немає ціни.

Віталій Войцехівський, випускник ЦПО ім. О. Разумкова: «За шість років перебування тут я зрозумів, що кожна жінка – від маленької до дорослої – є унікальною. Нами керує чудовий керівник Тетяна Олександрівна. Окрім неї, дітей тут виховують чудові викладачі. Вони складають єдину дружню, жіночу кампанію, який вдається об’єднати усіх їхніх вихованців і допомогти їм йти до висот.»

Євгеній Хоменко, вихованець ЦПО ім. О. Разумкова: «Працюю я переважно у жіночому колективі, з жінками, старшими за себе. Приємно працювати разом із професіоналами. Вони знають свою роботу, тому знаходитися з ними поруч – одне задоволення.»

Поки живі наші матері, кажуть, ми залишаємося дітьми – з постійною потребою у ласці й доброму слові. Мабуть, дорослі пам’ятають, як ніжно їх називали у дитинстві. Ось цей глядач, був «кошенятком», а цей – «сонечком». Стовідсотково, хоч один раз, кожен побував «поросятком». Ну а ці маленькі яскраві створіння з гордістю носять звання «курчат».

У день 8-го Березня для прекрасних представниць слабкої статі нічого не шкода. Вихованці ансамблю «Шакті» в курсі, що жінки просто тануть, коли їм дарують коштовності. Аби дістати діаманти, юним танцівникам довелося переодягатися у піратів і пробиратися на розбійничий корабель. Але жодна коштовність не замінить жінці палкого кохання. Ще щосили буяє рута, а з нею і любов дівоча в ансамблеві «Вінець». Коханий пішов геть і забрав її з собою, та почуття неодмінно повернеться, знають бердичівські красуні. Для початку треба повернути весну до свого серця. Її разом із першими пташками і закликають вихованки Лариси Куліченко.

Весна і кохання здатні оживити все навкруги. Вони вертають життя звичайній ляльці і рослинам, що вже починають виглядати з-під землі в еколого-натуралістичному відділенні Центру позашкільної освіти. Там за ними також доглядають добрі й чуйні педагоги-жінки.

Василь Щукін, завідувач еколого-натуралістичним відділенням ЦПО ім. О. Разумкова: «Дуже легко працювати в колективі, в якому тебе завжди підтримують, дослухаються до твоєї думки і завжди виконують всі твої розпорядження і побажання. У нас у відділенні працює тринадцять жінок. І у всіх нас спільна мета: прищепити дітям палку любов до природи. Усі жінки, які у нас працюють, виконують усе, що від них залежать. Усі вони на правильному шляху. Цього дня хочу побажати усім щастя, здоров’я, успіхів, натхнення і усього найкращого.»

Прийшла весна, яка принесла із собою нові емоції, нові почуття та нові сподівання. У Центрі для найніжнішої пори роки та її супутників завжди відкриті двері, обличчя його мешканців вже підставлені Сонцю та його промінням. Подихи вітру неодмінно занесуть туди зігріті тими радощі й вдачу. Початок цьому усьому дало Свято Весни й Жіночої краси.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0