Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Автослалом у Бердичеві: на різких поворотах дозволяється кричати

Time Додано: середа, 09 груд. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Вони вдруге зібралися, аби відчути смак швидкості, подолати перешкоди та показати одне одному, на що здатні їхні автомобілі. Автослалом у Бердичеві починає набирати все більших обертів. Організаторами гонок є самі їхні учасники. Допомагає юнакам голова автомобільного клубу “Сінтез” Олег Гайдамаченко, якого у цьому виді спорту можна вважати ветераном.

Автослалом у Бердичеві: на різких поворотах дозволяється кричати

Олег Гайдамаченко, голова автомобільного клубу “Сінтез”: «Я сам автогонщик, майстер спорту з автомобільних кільцевих перегонів, віце-чемпіон України. Організовує ці змагання мій син. Зараз трішки важкий період, і ми вирішили розвіятися. Раніше ми виїжджали на аеродром у Гардишівці, але зараз там літаки, немає місця. А тут, на цьому майданчику, можна розім’ятися, підвищити свою майстерність.»

Автослалом — легально зареєстрований спорт тож має свої відповідні критерії: вік учасників — не менше 18-ти років, власний транспорт і найголовніше — жага до швидкості та гострих відчуттів. Бажано, щоб автомобіль був компактним, розповідають організатори гонок, на такому легше маневрувати та здійснювати різкі повороти. На запитання, чи змагання це, чи просто цікаве проведення вільного часу думки організаторів та учасників збігаються.

Євген Гофман організатор автослалому: «Ми вважаємо це змаганням тому, що люди досить серйозно ставляться до автослалому, намагаються посісти призове місце. Організовуємо вдруге. Вперше було менше учасників, а зараз більше автомобілів та глядачів вистачає. Від імені організаторів хочемо подякувати Володимиру Павловичу Левандовському, народному депутату від “Партії Регіонів”. За його підтримки відбуваються ці змагання.»

Трасу, яку автомобілісти мають подолати, гонщики між собою називають “легендою”. Її карту організатори дають учасникам перед стартом змагань під час проведення інструктажу. Щоразу трасу вдосконалюють, ставлять все нові перепони, аби водіям було, що показати глядачам та похизуватися одне перед одним. Поблажок автослалом не визнає. Швидкість проїзду залежить тільки від майстерності того, хто керує автівкою. Навіть завзяті гонщики можуть поступитися новачкам.

Дмитро Гайдамаченко, учасник автослалому: «Я вже давно займаюся автоспортом. Колись їздив на картинг, їздив на формули, на любительські змагання з ралі. Тож це далеко не перші мої змагання. Минулого разу я посів друге місце, цього разу боротимусь за перше.»

Для автогонщиків автослалом — це найкращий спосіб проявити себе. Тож і учасники, і організатори сподіваються, що до них приєднуватимуться такі ж любителі ризику, як і вони.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0