Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Аспекти науково-методичної роботи на прикладі “шкіл на околиці” обговорили у Бердичеві учасники обласного освітянського семінару

Time Додано: субота, 22 січ. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

На порядку денному в обласній освіті — згуртування сил навколо вдосконалення науково-методичної роботи у навчальних закладах. Питання — на особистому контролі губернатора Сергія Рижука: тож і їздять областю ті, хто відповідає у школах за цей фронт робіт, аби поділитися досвідом, поспілкуватися, а, можливо, й подискутувати, аби, нарешті, народити істину. Заступників директорів шкіл Житомирщини з науково-методичної роботи приймали у себе вдома колеги з Бердичева. Їздили так званими “школами на околиці”. Першими гостей зустрічали у закладі, де за гасло вже давно обрали вираз Василя Сухомлинського, згідно якого “...діти повинні жити у світі краси, гри, музики, фантазії, творчості...”— ЗОК № 14.

Аспекти науково-методичної роботи на прикладі “шкіл на околиці” обговорили у Бердичеві учасники обласного освітянського семінару

Благословенна і славетна Бердичівська земля... Своїми визначними місцями, своїми постатями... На ній завжди вміли натхненно й віддано працювати та красиво й змістовно відпочивати. З історією міста, успіхами його мешканців взагалі та освітян, зокрема, ознайомила гостей Наталія Гриченко. Доробки бердичівських педагогів відомі в області, констатувала завідувачка інформаційно-методичним центром Бердичівського міського управління освіти й науки, і не важливо —у центральних школах вони працюють чи у школах “на околицях”.

Наталія Гриченко, завідуюча ІМЦ управління освіти і науки: “Я хотіла б також наголосити про тісну співпрацю нашої освіти з міською владою, очолюваною міським головою Василем Мазуром. Він, дійсно, людина, якій небайдуже все, яка приділяє величезну увагу освіті, піклується про поповнення та оновлення її матеріально-технічної бази… Він робить усе, аби створити необхідні умови для роботи педагогів, і , звичайно, ми намагаємося виправдовувати довіру, працюючи, насамперед, на кінцевий результат.»

Науково-методична робота у школі — це, серед іншого, результати на олімпіадах, конкурсах, захистах робіт по лінії МАН. Тобто — “мозок” закладу, неодмінна складова його рейтингу, що, у свою чергу, формує рейтинг Житомирщини-освітянської. “Методисти усієї області, єднайтеся”... Приблизно до цього зводилася промова керівника делегації Алли Печенюк. Методист Центру методичного забезпечення сповістила усім про створення обласної Асоціації заступників директорів з науково-методичної роботи і закликала щоденно контролювати якість підготовки учнів.

Алла Печенюк, методист обласного Центру методичного забезпечення: “Коли ми беремо результати конкурсів, олімпіад і МАНів, звичайно, першість там утримують заклади нового типу – гімназії, НВК, колегіуми, ліцеї… Зараз в освіті одним із головних питань є робота з обдарованими дітьми. Це питання стоїть на контролі голови облдержадміністрації, а значить і співробітництво між нами повинно бути плідним. Також ми повинні вирішити, що робити для досягнення гарних результатів не лише у нашому регіоні, але і в масштабі всієї країни. Минулого року наш рейтинг з останніх позицій піднявся на 11 місце. Це досить непоганий результат, що його ми повинні втримати.”

Досвідом роботи у науково-методичній галузі з колегами поділилася “профільна” заступниця директора 14-го колегіуму Алла Калінська. Протягом навчального року вона і очолюваний нею підрозділ працюватимуть над урегулюванням так званих “проблемних тем”, вивчатимуть та поширюватимуть перспективний педагогічний досвід та керуватимуть навчально-виховним процесом.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0