Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Артилеристи відзначили 10-у річницю професійного свята

Time Додано: вівторок, 06 лист. 2007, 06:00 ( більше 10 року назад )

Військовий оркестр, святкові промови та пісні – так відзначали у будинку офіцерів десяту річницю ракетних військ та артилерії Збройних Сил України. Це свято приурочене до однієї з найвеличніших операцій, яку провели на території нашої держави під час Вітчизняної війни. 3 листопада 1943 року розпочалося визволення Києва від фашистських загарбників. Начальник гарнізону В’ячеслав Горбильов привітав воїнів 26 артбригади і згадав сторінки її історії.

Артилеристи відзначили 10-у річницю професійного свята

В’ячеслав Горбильов, командир 26 артбригади: «Вона була сформована на підставі директиви Міністра оборони від 18. 06. 2004 року на базі 62-ї окремої моторизованої бригади, яка, у свою чергу, була правонаступницею 119-го навчального центру сухопутних військ Збройних Сил України та 117-ї гвардійської стрілецької дивізії».

Наша 26 артбригада – одна з найпотужніших у Збройних Силах України, звернувся до захисників Вітчизни міський голова Василь Мазур, вона продовжує зберігати традиції славних попередників. Військових поздоровили керівники району: голова райдержадміністрації Леонід Бакановський та голова районної ради Юрій Михальчук.

Яскраві сторінки доблесті й відваги вписали у літопис Великої Вітчизняної артилеристи, говорить голова ради ветеранів 117 гвардійської дивізії Іван Павленко. Вони по праву вибороли горду назву своєму роду військ – «бог війни».

Іван Павленко, голова ради ветеранів 117 гвардійської дивізії: «Нам, ветеранам Великої Вітчизняної війни, довелося громити ворога, і головну роль у цьому виконали артилеристи. Якщо згадати початок війни та її кінець, то артилеристи потужними залпами громили німців під Москвою, на Курській дузі та при звільненні Києва...»

Кращих військових відзначили цінними подарунками та Почесними грамотами. Бажали артилеристам, аби навчальні залпи були святковими салютами на їх честь.

Юрій Мирончак, командир батареї: «Я хотів би поздоровити всіх офіцерів артбригади з цим святом і відзначити, що наша 26 бригада є зразковою у Збройних Силах України. Хотів би побажати всім щастя, здоров’я і благополуччя у сім’ях».

Захисникам Вітчизни також присвячували свої виступи художні колективи Будинку офіцерів, міського Палацу культури і Будинку дитячої творчості імені Олександра Разумкова.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0