Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Англійці – у Бердичеві або Справжня любов до футболу не знає кордонів

Time Додано: неділя, 06 трав. 2018, 16:52 ( 5 міс. назад )

Цей не надто масштабний турнір, що відбувся у Бердичеві, на майданчику на Червоній Горі, пройшовши доволі скромно, без зайвого пафосу, у «робочій футбольній атмосфері», насправді, гідний того, аби увійти до історії аматорського міні-футболу. Причому не лише бердичівського і навіть українського, а й англійського. Уявити лишень: у ньому взяли участь справжнісінькі мешканці Туманного Альбіону, відомого своїми потужними футбольними традиціями, легендарними клубами та не менш славетними фанами.

Англійці – у Бердичеві або Справжня любов до футболу не знає кордонів Англійці – у Бердичеві або Справжня любов до футболу не знає кордонів Англійці – у Бердичеві або Справжня любов до футболу не знає кордонів Англійці – у Бердичеві або Справжня любов до футболу не знає кордонів Англійці – у Бердичеві або Справжня любов до футболу не знає кордонів

Так сталося, що один із гостей – Andy Sculfor – не раз до цього бував у Бердичеві. В одній з бесід з тутешнім приятелем (теж любителем футболу) – Ігорем Головим – промайнуло, мовляв, а чи не зорганізувати тут, на червоногірському майданчику, товариську зустріч. Енді з цього приводу навіть друзів пообіцяв привезти.

Коли з’ясувалося, що ось вони – п’ятеро англійців, і готові до батлу, звернулися до Олега Рудніцького з міського центру «Спорт для всіх», аби посприяв. Задумували дружню дуель – отримали аматорський турнір за участі 4-х команд, присвячений Дню 9 Травня (в англійців перемога над нацистами – тема, що незмінно в особливій шані). За перемогу у турнірі боролися бердичівські «Sparta», «Прогрес», «Три ведмеді» та, власне, британці.

І сам пан Енді, і решта його друзів мешкають у м. Норвіч, що за 160 км на північний схід від Лондона. Місто відоме, серед іншого, тим, що у ньому розташований завод, з якого виходять всесвітньо відомі гоночні та спортивні авто марки «Lotus». Усі п’ятеро працюють на заводі та входять до тамтешньої футбольної команди (щось на кшталт колишніх бердичівських «Прогресу» та «Шкіряника», хіба що вік в англійців дещо поважніший). Мабуть, останній чинник і став на заваді перемозі «Lotus» (хоча, визнають глядачі, грав той, наче справжній «Манчестер» чи «Ліверпуль» із «Челсі»). Але те, що поступилися молодшим колегам із Бердичева гостей з Англії не надто засмутило. Головне, кажуть, вони отримали можливість віддатися улюбленій грі та побачити Україну і Бердичів. Більшість – уперше, але, можливо таке, що не востаннє.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0