Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Англійський євангеліст Тоні Ентоні відвідав Бердичів

Time Додано: вівторок, 13 лип. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Триразовий чемпіон світу з кунг-фу, автор книги «Приборкання тигра», засновник міжнародної місії «Аванті» Тоні Ентоні відвідав Бердичів. Зустріч з англійським євангелістом відбулась у церкві «Різдва Христового», віряни чекали на неї з квітня: приїхати тоді завадило виверження вулкану в Ісландії, каже Тоні Ентоні. Це перші відвідини Бердичева, але не перші – України.

Англійський євангеліст Тоні Ентоні відвідав Бердичів

Тоні Ентоні, засновник міжнародної місії «Аванті»: «Україна – чудова держава, я вже був тут три або чотири рази. Планую також відвідувати її у майбутньому. Мені подобаються українські люди та незвичайність вашої культури. Я приїхав до Бердичева поділитися гарними новинами, які докорінно змінили моє життя».

Життя напівкитайця-напівіталійця Ентоні не було праведним. З чотирьох років був на вихованні діда, визнаного майстра кунг-фу. Той з неабиякою жорстокістю ставився до онука, щоранку будив його, виливаючи відро води, і постійно лупцював. Бойове мистецтво Тоні опановував у лісі у варварський, тигровий спосіб: слід було вивчити рухи цієї тварини, аби потім битися, як вона. Незабаром хлопець став займатися кунг-фу професійно і тричі завойовував звання чемпіона світу. Прийшло визнання, а з ним – жорстокість до людей, коли було байдуже, кого бити, каже Тоні. Робота тілоохоронцем і загибель коханої в автокатастрофі остаточно перетворили Тоні на тварину.

Тоні Ентоні, засновник міжнародної місії «Аванті»: «Я зненавидів життя і почав поводитись так, що сплутався з кримінальним світом і зрештою опинився за гратами. Саме там я познайомився з місіонером, котрий прийшов до мене, аби поділитися своєю надзвичайною любов’ю та вірою. Це змінило моє життя, я відвернувся від жорстокості та знайшов справжню мету. Тепер я живу заради Христа, допомагаючи іншим пізнати його».

Подробиці свого життя Тоні виклав у книзі «Приборкання тигра», а під час проповіді завжди наголошує: аби заповнити своє серце Господом, необов’язково опускатися до самих низин і вдаватися до крайнощів, як свого часу робив він. Стати щасливим, на думку євангеліста, можна за допомогою двох речей. По-перше, захотіти відвернутися від усього поганого: брехні, ненависті, заздрості та іншого, що засуджує Біблія. По-друге, попросити Господа пробачити свої недосконалі вчинки і віддати йому своє життя. Пізнавши Бога, людина має нести його Слово іншим.

Тоні Ентоні, засновник міжнародної місії «Аванті»: «Якби ви знайшли ліки від раку, було б злочином не розповісти про це світові. Він потребує надії та допомоги, і як знаю, як допомогти. Тому розповідаю людям, як позбутися гріхів та спокус. Наша організація звертається до кожної людини в усьому світі, не лише, скажімо, в Англії чи Україні. Адже якщо у вас є гарна новина – наприклад, ви одружилися чи у вас народилася дитина, ви захочете поділитися цією радістю з усіма. Господь врятував мене, тому я теж хочу розповісти про це людям, аби і вони врятувалися».

Євангелісти місії «Аванті», яку очолює Тоні, працюють у 80 країнах, щороку спілкуються з мільйонами людей і змінюють їхні життя на краще. У цьому майже три роки тому переконався Джон Лавсон – нині євангеліст, а раніше, розповідає чоловік, – покидьок та вбивця. Навіть опинившись у в’язниці, про скоєні злочини не шкодував, а мріяв чимшвидше відсидіти термін, аби повернутися до старого способу життя. У тюрмі Джон познайомився з місіонером Тоні Ентоні. Схожі долі та віра у Бога зробили чоловіків друзями і сподвижниками. Власним прикладом вони показують, як не треба жити, наголошуючи, що необов’язково перебувати за гратами, щоб бути у в’язниці. Звільнитися від духовної несвободи, відкрити свої думки, душу і серце Всевишньому бердичівляни могли наприкінці служіння.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0