Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Амбулаторії загальної практики - сімейної медицини № 1 - 10 років

Time Додано: вівторок, 01 квіт. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Оберегом здоров'я називають амбулаторію загальної практики - сімейної медицини № 1 мешканці мікрорайону Червоної гори.

Амбулаторії загальної практики - сімейної  медицини № 1 - 10 років

Тут вони отримують кваліфіковану консультацію та допомогу. 12 тисяч населення обслуговує заклад, який відзначає 10-у річницю свого існування. У Бердичеві він був першим реорганізований в амбулаторію сімейного лікаря.

Наталія Маслій, відповідальна за роботу АЗП - СМ № 1: "Спочатку працювали 3 педіатри, 4 терапевти, 1 акушер-гінеколог із своїми помічниками, молодшими сестрами та акушеркою. У 2001 році було реорганізовано і 13. 04. відкрито амбулаторію сімейної медицини, яку очолювала завідуюча

В. Д. Приймак".

Першу завідуючу амбулаторії Віру Приймак медичні працівники згадують добрим словом. Кажуть, разом переживали всі успіхи та труднощі.

Наталія Маслій, відповідальна за роботу АЗП - СМ № 1: "До 2005 року приміщення було підпорядковане Міністерству оборони України. Його виставили на аукціон. Амбулаторію могли закрити. За допомогою міської влади, зокрема В. К. Мазура, було передано в оренду міської громади, а з часом - у комунальну власність міста - приміщення амбулаторії. Потім - у власність міської лікарні. І вже немає такої проблеми, що на Червоній горі не буде амбулаторії".

Перші кроки діяльності амбулаторії згадують ті, хто починав її історію: лікарі Катерина Толмачова, Галина Блізниченко, акушерка Ганна Слєпцова та інші.

Ганна Слєпцова, акушерка АЗП - СМ № 1: "До цього я працювала у жіночій консультації. Коли відкрили амбулаторію, було спочатку важко, все починали з нуля. І ремонт продовжували, і документацію нову заводили. Працювали в іншому режимі. Готували вже своїх вагітних на нашій дільниці. Знайомилися із жінками, проводили з ними бесіди".

За 10 років у мікрорайоні Червоної гори народилося 2 тисячі малюків. 26 медичних працівників, третина яких - лікарі, вирішують усі питання профілактики та лікування захворювань пацієнтів.

Олексій Горбатюк, пацієнт: "Ця поліклініка для нашого мікрорайону - унікальна знахідка. Вже 10 років нею користуємося. Часто звертаємося. Амбулаторія необхідна на Червоній горі. Дуже тут добрий, гарний колектив. Досвідчений і компетентний".

Єлизавета Тоюнда, пацієнтка: "Вони тут дуже уважні, добрі. Ніколи не відмовлять. Завжди подивляться. послухають. Наприклад, мій лікар Л. А. Мельник. Я їй дуже вдячна за чуйне відношення. Дай Бог їй здоров’я, щастя і добра. А також - усім".

В амбулаторії функціонують фізіотерапевтичний, маніпуляційний, педіатричний та інші кабінети. Нещодавно придбали новий електрокардіграф. Денний стаціонар розрахований на 4 ліжка. Його пацієнти задоволені компетентністю і доброзичливістю медичного персоналу.

Іван Пушкарьов, пацієнт: "В цілому дуже добре, що є такий заклад. Для нашого брата, старих інвалідів, - це велика допомога. Викликати таксі до міської лікарні - незручно, а тут до нас завжди приходять з радістю. Велику справу вони роблять".

Адміністрація міської лікарні привітала колектив амбулаторії сімейної медицини № 1 із 10-річчям та вручила подяки ветеранам. Пообіцяла цього року провести ремонт приміщення закладу та допомогти із медичним оснащенням.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0