Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Амбулаторії загальної практики - сімейної медицини № 1 - 10 років

Time Додано: вівторок, 01 квіт. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Оберегом здоров'я називають амбулаторію загальної практики - сімейної медицини № 1 мешканці мікрорайону Червоної гори.

Амбулаторії загальної практики - сімейної  медицини № 1 - 10 років

Тут вони отримують кваліфіковану консультацію та допомогу. 12 тисяч населення обслуговує заклад, який відзначає 10-у річницю свого існування. У Бердичеві він був першим реорганізований в амбулаторію сімейного лікаря.

Наталія Маслій, відповідальна за роботу АЗП - СМ № 1: "Спочатку працювали 3 педіатри, 4 терапевти, 1 акушер-гінеколог із своїми помічниками, молодшими сестрами та акушеркою. У 2001 році було реорганізовано і 13. 04. відкрито амбулаторію сімейної медицини, яку очолювала завідуюча

В. Д. Приймак".

Першу завідуючу амбулаторії Віру Приймак медичні працівники згадують добрим словом. Кажуть, разом переживали всі успіхи та труднощі.

Наталія Маслій, відповідальна за роботу АЗП - СМ № 1: "До 2005 року приміщення було підпорядковане Міністерству оборони України. Його виставили на аукціон. Амбулаторію могли закрити. За допомогою міської влади, зокрема В. К. Мазура, було передано в оренду міської громади, а з часом - у комунальну власність міста - приміщення амбулаторії. Потім - у власність міської лікарні. І вже немає такої проблеми, що на Червоній горі не буде амбулаторії".

Перші кроки діяльності амбулаторії згадують ті, хто починав її історію: лікарі Катерина Толмачова, Галина Блізниченко, акушерка Ганна Слєпцова та інші.

Ганна Слєпцова, акушерка АЗП - СМ № 1: "До цього я працювала у жіночій консультації. Коли відкрили амбулаторію, було спочатку важко, все починали з нуля. І ремонт продовжували, і документацію нову заводили. Працювали в іншому режимі. Готували вже своїх вагітних на нашій дільниці. Знайомилися із жінками, проводили з ними бесіди".

За 10 років у мікрорайоні Червоної гори народилося 2 тисячі малюків. 26 медичних працівників, третина яких - лікарі, вирішують усі питання профілактики та лікування захворювань пацієнтів.

Олексій Горбатюк, пацієнт: "Ця поліклініка для нашого мікрорайону - унікальна знахідка. Вже 10 років нею користуємося. Часто звертаємося. Амбулаторія необхідна на Червоній горі. Дуже тут добрий, гарний колектив. Досвідчений і компетентний".

Єлизавета Тоюнда, пацієнтка: "Вони тут дуже уважні, добрі. Ніколи не відмовлять. Завжди подивляться. послухають. Наприклад, мій лікар Л. А. Мельник. Я їй дуже вдячна за чуйне відношення. Дай Бог їй здоров’я, щастя і добра. А також - усім".

В амбулаторії функціонують фізіотерапевтичний, маніпуляційний, педіатричний та інші кабінети. Нещодавно придбали новий електрокардіграф. Денний стаціонар розрахований на 4 ліжка. Його пацієнти задоволені компетентністю і доброзичливістю медичного персоналу.

Іван Пушкарьов, пацієнт: "В цілому дуже добре, що є такий заклад. Для нашого брата, старих інвалідів, - це велика допомога. Викликати таксі до міської лікарні - незручно, а тут до нас завжди приходять з радістю. Велику справу вони роблять".

Адміністрація міської лікарні привітала колектив амбулаторії сімейної медицини № 1 із 10-річчям та вручила подяки ветеранам. Пообіцяла цього року провести ремонт приміщення закладу та допомогти із медичним оснащенням.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0