Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Активісти з Червоної гори прибрали Шандору

Time Додано: четвер, 11 лист. 2010, 06:00 ( близько 7 року назад )

Такої чистоти береги Шандори не бачили вже давно. Цього разу відомі деяким бердичівлянам рибалки-активісти вирішили не запускати рибу у водоймище, а прибрати його територію. Більшість з цих хлопців мешкає у районі Червоної гори та Елінгу, тож Шандора — найулюбленіше місце їхнього відпочинку та, звичайно, рибальства. Аби не потонути у купі сміття, кажуть хлопці, вони і вирішили там прибрати. Близько тридцяти чоловік відгукнулися на ідею Ігоря Авсянського та прийшли на місце зібрання зі сміттєвими пакетами. Аби вивезти усе сміття, потрібна була машина. Тож звернулися до депутата міської ради Віктора Колісніченка, який і надав їм відповідний транспорт.

Активісти з Червоної гори прибрали Шандору

Віктор Колісніченко, депутат Бердичівської міської ради: «Зателефонували, сказали, що треба машина, аби вивезти сміття. Мене ідея зацікавила, і я вирішив взяти в цьому участь. Тим більше, що тут не лише відпочивають, а й тренуються спортсмени, які потім захищають честь міста Бердичева на різних змаганнях.»

На берегах Шандори справді тренується дуже багато спортсменів, серед них чимало дітей. Ярослава Романюк — одна з них. Тому дівчина теж вирішила залучитися до спільного прибирання.

Ярослава Романюк, бердичівлянка: «Я переконалася в тому, що наші люди не вміють зберігати природу й навколишнє середовище. Якщо ми не будемо цього робити, тут ніхто не буде тренуватися, не буде приходити сюди і також плавати. Це необхідно для нашого суспільства, для нашого здоров’я.»

Того дня хлопці скинули до машини більше ста пакетів зі сміттям. Прибрали навкруги всього водоймища. Наступного разу таке загальне прибирання планують влаштувати навесні. Також, кажуть, їм пообіцяли, що у цій зоні відпочинку поставлять спеціальні урни. Активісти сподіваються, що це налаштує людей на “чистий” відпочинок, і навесні їм буде менше роботи.

Ігор Авсянський, бердичівлянин: «Хотелось бы обратиться ко всем нашим бердичевлянам, особенно к жителям Красной горы и Эллинга. Как говориться, чисто не там, где убирают, а там, где не мусорят. Рассчитываем на сознательность наших людей, которые посмотрят на то, что мы убрали здесь, и не будут больше мусорить.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0