Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Активісти з Червоної гори прибрали Шандору

Time Додано: четвер, 11 лист. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Такої чистоти береги Шандори не бачили вже давно. Цього разу відомі деяким бердичівлянам рибалки-активісти вирішили не запускати рибу у водоймище, а прибрати його територію. Більшість з цих хлопців мешкає у районі Червоної гори та Елінгу, тож Шандора — найулюбленіше місце їхнього відпочинку та, звичайно, рибальства. Аби не потонути у купі сміття, кажуть хлопці, вони і вирішили там прибрати. Близько тридцяти чоловік відгукнулися на ідею Ігоря Авсянського та прийшли на місце зібрання зі сміттєвими пакетами. Аби вивезти усе сміття, потрібна була машина. Тож звернулися до депутата міської ради Віктора Колісніченка, який і надав їм відповідний транспорт.

Активісти з Червоної гори прибрали Шандору

Віктор Колісніченко, депутат Бердичівської міської ради: «Зателефонували, сказали, що треба машина, аби вивезти сміття. Мене ідея зацікавила, і я вирішив взяти в цьому участь. Тим більше, що тут не лише відпочивають, а й тренуються спортсмени, які потім захищають честь міста Бердичева на різних змаганнях.»

На берегах Шандори справді тренується дуже багато спортсменів, серед них чимало дітей. Ярослава Романюк — одна з них. Тому дівчина теж вирішила залучитися до спільного прибирання.

Ярослава Романюк, бердичівлянка: «Я переконалася в тому, що наші люди не вміють зберігати природу й навколишнє середовище. Якщо ми не будемо цього робити, тут ніхто не буде тренуватися, не буде приходити сюди і також плавати. Це необхідно для нашого суспільства, для нашого здоров’я.»

Того дня хлопці скинули до машини більше ста пакетів зі сміттям. Прибрали навкруги всього водоймища. Наступного разу таке загальне прибирання планують влаштувати навесні. Також, кажуть, їм пообіцяли, що у цій зоні відпочинку поставлять спеціальні урни. Активісти сподіваються, що це налаштує людей на “чистий” відпочинок, і навесні їм буде менше роботи.

Ігор Авсянський, бердичівлянин: «Хотелось бы обратиться ко всем нашим бердичевлянам, особенно к жителям Красной горы и Эллинга. Как говориться, чисто не там, где убирают, а там, где не мусорят. Рассчитываем на сознательность наших людей, которые посмотрят на то, что мы убрали здесь, и не будут больше мусорить.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0