Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели бердичівські рятувальники у 18-й школі

Time Додано: субота, 23 вер. 2017, 17:43 ( 10 міс. назад )

У 18-й школі гостювали місцеві рятувальники: у закладі відбулася акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» Починали з відкритих уроків, на яких інформували про те, як убезпечитися від виникнення надзвичайних ситуацій та як діяти у випадках, коли все ж таки неприємна пригода сталася. Взяли участь у виставі: дітвора, знають за досвідом представники ДСНС, краще сприймає, коли серйозні речі доносять в ігровій формі. Головні герої дійства заявляють: соромно не знати правил безпеки. Це загрожує багатьма неприємностями. Сірники – не іграшка, бавитися з вогнем у квартирі – невдала ідея, самим, без присутності батьків, вмикати телевізор, праску чи газову плиту – зась.

Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели бердичівські рятувальники у 18-й школі Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели бердичівські рятувальники у 18-й школі Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели бердичівські рятувальники у 18-й школі Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели бердичівські рятувальники у 18-й школі Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели бердичівські рятувальники у 18-й школі

А потім на усіх мешканців школи чекала термінова евакуація. Після оперативних звітів діти й дорослі зібралися на майданчику. Тут розгорнувся найцікавіший етап акції. У подвір’ї – справжня пожежна машина і справжній черговий караул. Чоловіки підготували для учнів ціле шоу – з полум’ям, вогнегасниками, піною та водою.

Запобігти – чи найголовніша складова відомого гасла рятувальників, бути свідомими закликають вони маленьких слухачів. А дорослі мають вчитися відповідальності. Хтозна, коли це слово було відоме деяким із них, чи сталися б трагедії, що днями потрясли усю країну?..

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0