Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели бердичівські рятувальники у 18-й школі

Time Додано: субота, 23 вер. 2017, 17:43 ( 3 міс. назад )

У 18-й школі гостювали місцеві рятувальники: у закладі відбулася акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» Починали з відкритих уроків, на яких інформували про те, як убезпечитися від виникнення надзвичайних ситуацій та як діяти у випадках, коли все ж таки неприємна пригода сталася. Взяли участь у виставі: дітвора, знають за досвідом представники ДСНС, краще сприймає, коли серйозні речі доносять в ігровій формі. Головні герої дійства заявляють: соромно не знати правил безпеки. Це загрожує багатьма неприємностями. Сірники – не іграшка, бавитися з вогнем у квартирі – невдала ідея, самим, без присутності батьків, вмикати телевізор, праску чи газову плиту – зась.

Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели бердичівські рятувальники у 18-й школі Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели бердичівські рятувальники у 18-й школі Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели бердичівські рятувальники у 18-й школі Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели бердичівські рятувальники у 18-й школі Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели бердичівські рятувальники у 18-й школі

А потім на усіх мешканців школи чекала термінова евакуація. Після оперативних звітів діти й дорослі зібралися на майданчику. Тут розгорнувся найцікавіший етап акції. У подвір’ї – справжня пожежна машина і справжній черговий караул. Чоловіки підготували для учнів ціле шоу – з полум’ям, вогнегасниками, піною та водою.

Запобігти – чи найголовніша складова відомого гасла рятувальників, бути свідомими закликають вони маленьких слухачів. А дорослі мають вчитися відповідальності. Хтозна, коли це слово було відоме деяким із них, чи сталися б трагедії, що днями потрясли усю країну?..

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0