Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели бердичівські рятувальники у 18-й школі

Time Додано: субота, 23 вер. 2017, 17:43 ( 6 міс. назад )

У 18-й школі гостювали місцеві рятувальники: у закладі відбулася акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» Починали з відкритих уроків, на яких інформували про те, як убезпечитися від виникнення надзвичайних ситуацій та як діяти у випадках, коли все ж таки неприємна пригода сталася. Взяли участь у виставі: дітвора, знають за досвідом представники ДСНС, краще сприймає, коли серйозні речі доносять в ігровій формі. Головні герої дійства заявляють: соромно не знати правил безпеки. Це загрожує багатьма неприємностями. Сірники – не іграшка, бавитися з вогнем у квартирі – невдала ідея, самим, без присутності батьків, вмикати телевізор, праску чи газову плиту – зась.

Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели бердичівські рятувальники у 18-й школі Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели бердичівські рятувальники у 18-й школі Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели бердичівські рятувальники у 18-й школі Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели бердичівські рятувальники у 18-й школі Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели бердичівські рятувальники у 18-й школі

А потім на усіх мешканців школи чекала термінова евакуація. Після оперативних звітів діти й дорослі зібралися на майданчику. Тут розгорнувся найцікавіший етап акції. У подвір’ї – справжня пожежна машина і справжній черговий караул. Чоловіки підготували для учнів ціле шоу – з полум’ям, вогнегасниками, піною та водою.

Запобігти – чи найголовніша складова відомого гасла рятувальників, бути свідомими закликають вони маленьких слухачів. А дорослі мають вчитися відповідальності. Хтозна, коли це слово було відоме деяким із них, чи сталися б трагедії, що днями потрясли усю країну?..

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0