Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Аграрії району відзначили професійне свято

Time Додано: неділя, 21 лист. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Щорічно у третю неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники сільського господарства. Ці люди найкраще серед інших знають, якою важкою працею дістається хліб, які зусилля треба прикласти, аби зібрати молоко. Ці люди зранку й до пізнього вечора працюють над тим, щоб жоден в країні не був голодним. Саме їх, працівників сільськогосподарської галузі Бердичівського району, зібрали у святковій залі районного будинку культури з нагоди професійного свята. У цей день вони традиційно підбивають підсумки зробленого та розробляють плани на майбутнє. Якщо у рослинництві ситуація стабільна, зазначив голова районної адміністрації Олег Шевчук, то у тваринництві Бердичівщина пасе задніх. Щоправда, виходи аграрії шукають.

Аграрії району відзначили професійне свято

Олег Шевчук, голова Бердичівської РДА: «На сьогоднійшній день можу констатувати — спад поголів’я великої рогатої худоби ми призупинили. Сьогодні йде нарощування поголів’я свиней та птиць. Ставляться плани на відновлення тваринництва в нашому районі, але вже на новій, сучасній, високотехнологічній основі. У 2011 році ми плануємо ми плануємо розпочати будівництво суперсучасної молочно-тваринної ферми у с. Хажин. Уже виділена земля для будівництва.»

Подібних ферм в Україні майже немає, тож фахівці району переймають досвід у росіян. Якщо усе вдасться , то це буде прорив у сільськогосподарській галузі, говорить Олег Шевчук. Окрім того, керівники району планують розпочати реконструкцію існуючих ферм, у селах Половецьке та В. Нізгурці побудувати потужний комплекс з виробництва м’яса бройлерів. Тобто, кажуть керманичі, є бажання і є можливості розвивати у районі тваринництво. Людям, які допомагають у цьому, вручили на святі грамоти та премії. Це найменше, відзначають, чим можна їх віддячити за такий нелегкий труд.

Микола Стороженко, голова Бердичівської районної ради: «Сьогодні усі найтепліші, найщиріші слова подяки ми адресуємо дорогим нашим аграріям. Праця сільського трудівника в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою і потрібною, від якої залежить добробут й благополуччя наших людей. Вас по праву називають годувальниками, завдяки вашим знанням, природній мудрості, наполегливості та невтомному працелюбству живе українське село.»

Ті, хто отримав у святковий день грамоти, кажуть: це заслуга не їхня, це — результат роботи усіх працівників сільськогосподарських підприємств. Тому і теплі слова керівники адресують саме їм.

Микола Безсмертний, головний агроном ПП “Кароля”: «З нагоди свята хочу привітати усіх працівників нашого колективу, побажати їм здоров’я, наснаги в труді, також вітаю з цим святом їхні родини.»

Микола Климчук, директор ПП “Климчук”: «Хочу від щирого серця привітати не лише працівників свого господарства, а й усього Бердичівського району з цим святом. Побажати наснаги в роботі, натхнення, щоб завжди робота на землі, на фермах приносила вам, шановні мешканці села, лише задоволення.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0