Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Ада Роговцева відзначила професійне свято у Бердичеві, на сцені Театру на Європейській

Time Додано: п'ятниця, 30 бер. 2018, 17:52 ( 4 міс. назад )

Цьогорічний День театру відома українська актриса театру і кіно, Герой України, лауреат Державної премії України імені О. Довженка Ада Роговцева запланувала зустріти у Бердичеві, на сцені театру на Європейській. Ще за півгодини до початку вистави, а то й раніше, бердичівляни йшли на комедію «Соломон у спідниці» (за п’єсою Людмили Уліцької), аби встигнути, при нагоді, ще й неспішно роздивитись приміщення театру, поріг якого багато присутніх переступали уперше.

Ада Роговцева відзначила професійне свято у Бердичеві, на сцені Театру на Європейській Ада Роговцева відзначила професійне свято у Бердичеві, на сцені Театру на Європейській Ада Роговцева відзначила професійне свято у Бердичеві, на сцені Театру на Європейській Ада Роговцева відзначила професійне свято у Бердичеві, на сцені Театру на Європейській Ада Роговцева відзначила професійне свято у Бердичеві, на сцені Театру на Європейській

За кілька днів шанувальники театрального мистецтва розкупили квитки на виставу, у якій головну роль виконує найвидатніша актриса сучасності, знана і любима усіма Ада Роговцева.

Три дзвінки – і відкривається завіса. Нарешті з’являється та, що не грає – живе на сцені, а глядач знайомиться із головною героїнею - Есфір. Ця єврейської крові жінка, роботяща, невтомна, понад усе мріє про онука, що продовжить їх славний рід. Вона знає життя, а тим, кого любить, ладна й небо прихилити, віддати останнє! Подекуди її любов навіть переходить за межі: Есфір Львівна знаходить синові, вченому-фізику, наречену, одружує їх, усіляко опікує невістку… Чи народиться довгожданий онук? Про це, витримавши інтригу, дізнаємось у ІІ-ій частині вистави, а поки – антракт, глядачі мають час поділитись враженнями.

У другій частині вистави глядач дізнається про те, що діти, як би не поважали свою маму Есфір – всяк іде за своєю долею: син їде і одружується десь далеко, невістка теж кохає іншого. Ситуація, здається, вже виходить з-під контролю. Вона ж бо хоче онуків, аби були схожі на її покійного чоловіка і на сина! Та «Бог любить Есфір», (як вона сама каже): наприкінці вистави жінка дізнається про вагітність невістки, та ще й син повідомляє маму про народження внучки, яку назвали на честь бабусі Есфір…

Вистава закінчується, шанувальники несуть любимій акторці квіти, не шкодують аплодисментів.

А ще Велика актриса закликала не забувати тих, хто сьогодні охороняє мир, дає можливість нам почуватися у безпеці. Вона, яка сама усіляко підтримує армію, дякує небайдужим, хто безкорисливо і невтомно допомагає наблизити перемогу.

Привітавши Аду Роговцеву уже за лаштунками, дякуючи їй, кажемо, що вистава ніби про наше місто і бердичівлян!

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0