Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Ада Роговцева відзначила професійне свято у Бердичеві, на сцені Театру на Європейській

Time Додано: п'ятниця, 30 бер. 2018, 17:52 ( 12 міс. назад )

Цьогорічний День театру відома українська актриса театру і кіно, Герой України, лауреат Державної премії України імені О. Довженка Ада Роговцева запланувала зустріти у Бердичеві, на сцені театру на Європейській. Ще за півгодини до початку вистави, а то й раніше, бердичівляни йшли на комедію «Соломон у спідниці» (за п’єсою Людмили Уліцької), аби встигнути, при нагоді, ще й неспішно роздивитись приміщення театру, поріг якого багато присутніх переступали уперше.

Ада Роговцева відзначила професійне свято у Бердичеві, на сцені Театру на Європейській Ада Роговцева відзначила професійне свято у Бердичеві, на сцені Театру на Європейській Ада Роговцева відзначила професійне свято у Бердичеві, на сцені Театру на Європейській Ада Роговцева відзначила професійне свято у Бердичеві, на сцені Театру на Європейській Ада Роговцева відзначила професійне свято у Бердичеві, на сцені Театру на Європейській

За кілька днів шанувальники театрального мистецтва розкупили квитки на виставу, у якій головну роль виконує найвидатніша актриса сучасності, знана і любима усіма Ада Роговцева.

Три дзвінки – і відкривається завіса. Нарешті з’являється та, що не грає – живе на сцені, а глядач знайомиться із головною героїнею - Есфір. Ця єврейської крові жінка, роботяща, невтомна, понад усе мріє про онука, що продовжить їх славний рід. Вона знає життя, а тим, кого любить, ладна й небо прихилити, віддати останнє! Подекуди її любов навіть переходить за межі: Есфір Львівна знаходить синові, вченому-фізику, наречену, одружує їх, усіляко опікує невістку… Чи народиться довгожданий онук? Про це, витримавши інтригу, дізнаємось у ІІ-ій частині вистави, а поки – антракт, глядачі мають час поділитись враженнями.

У другій частині вистави глядач дізнається про те, що діти, як би не поважали свою маму Есфір – всяк іде за своєю долею: син їде і одружується десь далеко, невістка теж кохає іншого. Ситуація, здається, вже виходить з-під контролю. Вона ж бо хоче онуків, аби були схожі на її покійного чоловіка і на сина! Та «Бог любить Есфір», (як вона сама каже): наприкінці вистави жінка дізнається про вагітність невістки, та ще й син повідомляє маму про народження внучки, яку назвали на честь бабусі Есфір…

Вистава закінчується, шанувальники несуть любимій акторці квіти, не шкодують аплодисментів.

А ще Велика актриса закликала не забувати тих, хто сьогодні охороняє мир, дає можливість нам почуватися у безпеці. Вона, яка сама усіляко підтримує армію, дякує небайдужим, хто безкорисливо і невтомно допомагає наблизити перемогу.

Привітавши Аду Роговцеву уже за лаштунками, дякуючи їй, кажемо, що вистава ніби про наше місто і бердичівлян!

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0