Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

«Аби жінки відчули себе жінками»: Габріел Мкртчян влаштував свято Весни й Любові для мешканок Райків

Time Додано: п'ятниця, 09 бер. 2018, 19:02 ( 11 міс. назад )

Жінка повинна залишатися Жінкою, і допомогою їй у тому мають бути любов, посмішка та гарний настрій. Із цим переконанням депутат Бердичівської районної ради Габріел Мкртчян уже традиційно 8-го березня влаштовує свято для усіх чарівних мешканок с. Райки. Цьогоріч на тих, хто завітав до місцевого Будинку культури, чекала 2-годинна концертна програма та квіти для прекрасної половини від народного обранця.

«Аби жінки відчули себе жінками»: Габріел Мкртчян влаштував свято Весни й Любові для мешканок Райків «Аби жінки відчули себе жінками»: Габріел Мкртчян влаштував свято Весни й Любові для мешканок Райків «Аби жінки відчули себе жінками»: Габріел Мкртчян влаштував свято Весни й Любові для мешканок Райків «Аби жінки відчули себе жінками»: Габріел Мкртчян влаштував свято Весни й Любові для мешканок Райків «Аби жінки відчули себе жінками»: Габріел Мкртчян влаштував свято Весни й Любові для мешканок Райків «Аби жінки відчули себе жінками»: Габріел Мкртчян влаштував свято Весни й Любові для мешканок Райків

Чим зустрічає Жінку цей світ? Любов’ю до маминих слів та улюбленої ляльки, до блакиті неба та до рідної оселі. Зростає вона – зростає її любов. Відгримів водограй весілля, і ось уже маленьке дитя промовляє її ім’я як мамине. Спливають літа, та не спливає любов: вона – у недоспаних біля колиски ночах, у посаджених квітах, в очах коханого чоловіка та у галасі онуків й правнуків.

Хто у Райках вже точно знається на усіх таїнствах, зібраних у Жінці, то це тутешні «Файні молодички» з Будинку культури. Зі слів цих чарівниць, вони – то фонтани емоцій і джерела любові, вони – то рожеві сни і кольорові мрії. Ніжна слабкість, що умить здатна перетворитися на потужну силу, яку не зупинити – це теж вони. Якщо на сцені опиняється двоє жінок, стається надзвичайне природне явище – в одному місці, в один і той самий час з’являється дві весни. І нехай навіть ці двоє – закляті подруги-сусідки…

Наші жіночки добре пам’ятають, як, вішаючи локшину на батьківські вуха, потайки збігали до верб, місточків, річок та лісочків до своїх обранців. І нині, через років так …надцять, вони готові боротися за них не на життя, а на смерть. Ну то й що, коли у суперницях – рідна кума?

Принадні й спокусливі райківчанки доносять до усього світу: кращий чоловік – то свій чоловік. Так, він іноді попиває горілочку, палить люлечку, але ніхто краще за нього не поведе у танок, ніхто гарячіше не притисне кружляючи у польці. Ну а тим із сильної половини людства, котрі живуть із думками про 90х60х90, ставлять діагноз…

Високий градус святкового дійства, утворений «Файними молодичками», майстерно підтримали юні й молоді таланти з обласного коледжу культури, яких теж запросив до Райків Габріел Мкртчян. У часи середньовіччя, нагадали, жінок, бувало, очищали у вогні. Трусилися голоси у фальшивих свідків, у затьмарених їхньою красою катів валилися з рук знаряддя смерті і навіть сам вогонь, здавалося, обіймав їх… Кохати, вірити, пробачати повинні Жінці, заявляють на сцені, адже лише їй одній Господь Бог надав право любити не заради порожньої втіхи й слави, а в ім’я нового життя.

І з цим погоджуються почесні гості свята.

Білі й рожеві, червоні та кремові, жовті та ще безлічі, здається, кольорів троянди… Із ними залишать Свято Весни й Любові присутні у залі винуватиці свята. Здійснивши при цьому мрію Габріела Мкртчяна – хоча б на дві години забути про життєві труднощі й негаразди. Можливо, завтра знову прийде буденність, та сьогодні… Сьогодні вони – ті, без кого життя на Землі, навіть коли і з’явилося б, то точно не мало би жодного сенсу.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0