Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Аби запобігти захворюваності, працівники санстанції проводять рейди бердичівськими підприємствами

Time Додано: четвер, 12 лист. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

На будь-який об’єкт у будь-який час і без попередження ходять працівники санстанції. У такий спосіб виконують рішення обласної надзвичайної протиепідемічної комісії. Керівників підприємств, закладів торгівлі, громадського харчування та інших місць, де є масові скупчення людей, ознайомлюють із пунктами цього документу. Отримання такого інструктажу директори чи начальники підтверджують своїм підписом, розповідає Тетяна Татарчук.

Аби запобігти захворюваності, працівники санстанції проводять рейди бердичівськими підприємствами

Тетяна Татарчук, помічник санітарного лікаря відділення гігієни харчування: “Було перевірено понад 100 об’єктів підприємств, закладів торгівлі і громадського харчування. проводиться профілактична робота проти грипу та ГРВІ. Працівникам було запропоновано носити маски, дотримуватися дезрежиму. порушень не виявлено”.

На період до стабілізації епідемічної ситуації роботу магазинів, кафе, ресторанів обмежили до 21-ої години. А всередині закладів має дотримуватися масковий режим. Санітарні лікарі нагадують, що флізелінові пов’язки слід носити протягом двох годин, після цього замінювати, а марлевими можна користуватися до чотирьох, опісля цього їх треба пропрасувати.

Оксана Кузік, помічник санітарного лікаря відділення гігієни харчування: “На підприємствах громадського харчування і об’єктах торгівлі повинно проводитися вологе прибирання тричі на день з використанням дезинфекційних засобів. На дверях кожного об6єкту повинна бути вивіска “Прохання не заходити без марлевих пов’язок”.

Яких заходів іще не вжито — у магазині обіцяють вжити. Хоча тут санлікарям нема до чого прискіпуватися. Дверні ручки деззасобом протирають, підлогу миють. А весь персонал забезпечили масками та безкоштовними ліками, говорить керівництво магазину.

Зоя Полторакіна, директор супермаркету: “Ми це зробили ще до введення надзвичайного стану. Зробили це для людей і тільки для них. Для того, аби вони були здорові і їхні сім’ї теж”.

Поки що такі рейди носять профілактично-рекомендаційний характер, кажуть перевіряючі. А невдовзі за порушення санітарних приписів накладатимуть штрафні санкції.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0