Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Аби запобігти захворюваності, працівники санстанції проводять рейди бердичівськими підприємствами

Time Додано: четвер, 12 лист. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

На будь-який об’єкт у будь-який час і без попередження ходять працівники санстанції. У такий спосіб виконують рішення обласної надзвичайної протиепідемічної комісії. Керівників підприємств, закладів торгівлі, громадського харчування та інших місць, де є масові скупчення людей, ознайомлюють із пунктами цього документу. Отримання такого інструктажу директори чи начальники підтверджують своїм підписом, розповідає Тетяна Татарчук.

Аби запобігти захворюваності, працівники санстанції проводять рейди бердичівськими підприємствами

Тетяна Татарчук, помічник санітарного лікаря відділення гігієни харчування: “Було перевірено понад 100 об’єктів підприємств, закладів торгівлі і громадського харчування. проводиться профілактична робота проти грипу та ГРВІ. Працівникам було запропоновано носити маски, дотримуватися дезрежиму. порушень не виявлено”.

На період до стабілізації епідемічної ситуації роботу магазинів, кафе, ресторанів обмежили до 21-ої години. А всередині закладів має дотримуватися масковий режим. Санітарні лікарі нагадують, що флізелінові пов’язки слід носити протягом двох годин, після цього замінювати, а марлевими можна користуватися до чотирьох, опісля цього їх треба пропрасувати.

Оксана Кузік, помічник санітарного лікаря відділення гігієни харчування: “На підприємствах громадського харчування і об’єктах торгівлі повинно проводитися вологе прибирання тричі на день з використанням дезинфекційних засобів. На дверях кожного об6єкту повинна бути вивіска “Прохання не заходити без марлевих пов’язок”.

Яких заходів іще не вжито — у магазині обіцяють вжити. Хоча тут санлікарям нема до чого прискіпуватися. Дверні ручки деззасобом протирають, підлогу миють. А весь персонал забезпечили масками та безкоштовними ліками, говорить керівництво магазину.

Зоя Полторакіна, директор супермаркету: “Ми це зробили ще до введення надзвичайного стану. Зробили це для людей і тільки для них. Для того, аби вони були здорові і їхні сім’ї теж”.

Поки що такі рейди носять профілактично-рекомендаційний характер, кажуть перевіряючі. А невдовзі за порушення санітарних приписів накладатимуть штрафні санкції.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0