Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Аби «Бердичівтеплоенерго» не відключили газ, спрямували 2,0 млн. грн. із міського бюджету: 32 позачергова сесія

Time Додано: четвер, 18 січ. 2018, 16:36 ( близько 1 місяця назад )

Три з чотирьох питань Порядку денного позачергової, 32-ї, сесії Бердичівської міської ради були присвячено КП «Бердичівтеплоенерго». Підприємство отримало попередження про можливе відключення від газопостачання, тож депутатам пропонувалися відповідні проекти рішень змін до міського бюджету на 2018-й рік, до рішення міськради, що стосувалися Програми розвитку ЖКГ та благоустрою Бердичева на 2018-й, а також проект рішення «Про відшкодування різниці у тарифах». Так, згідно останнього, «Бердичівтеплоенерго» виділялося 2,0 млн. грн., на відшкодування різниці за 2017-й рік між фактичною собівартістю теплової енергії, послуг із централізованого опалення, що вироблялись, транспортувались та постачались населенню і бюджетним установам та тарифами для розрахунків за енергоносії. 2,0 мільйони Теплоенерго отримає шляхом перерозподілу видатків по загальному фонду міського бюджету.

Аби «Бердичівтеплоенерго» не відключили газ, спрямували 2,0 млн. грн. із міського бюджету: 32 позачергова сесія Аби «Бердичівтеплоенерго» не відключили газ, спрямували 2,0 млн. грн. із міського бюджету: 32 позачергова сесія Аби «Бердичівтеплоенерго» не відключили газ, спрямували 2,0 млн. грн. із міського бюджету: 32 позачергова сесія Аби «Бердичівтеплоенерго» не відключили газ, спрямували 2,0 млн. грн. із міського бюджету: 32 позачергова сесія Аби «Бердичівтеплоенерго» не відключили газ, спрямували 2,0 млн. грн. із міського бюджету: 32 позачергова сесія

Ще одне рішення, за яке проголосували депутати, стосувалося матеріальної допомоги трьом важкохворим містянам. На лікування двох дітей буде виділено по 20 тис. грн. кожному, окрім того 25 тис. грн. отримає на лікування хвора бердичівлянка.

У «Різному» міський голова озвучив пропозицію розглянути на постійних комісіях можливість прийому на баланс міста недобудованої спортивної зали медичного коледжу. Із цього приводу вже були перемовини з керівниками області, інформував Василь Мазур: задля того, аби депутати обласної ради могли прийняти рішення, має існувати відповідне рішення Бердичівської міськради та підготовлені необхідні матеріали.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0