Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Аби «Бердичівтеплоенерго» не відключили газ, спрямували 2,0 млн. грн. із міського бюджету: 32 позачергова сесія

Time Додано: четвер, 18 січ. 2018, 16:36 ( 7 міс. назад )

Три з чотирьох питань Порядку денного позачергової, 32-ї, сесії Бердичівської міської ради були присвячено КП «Бердичівтеплоенерго». Підприємство отримало попередження про можливе відключення від газопостачання, тож депутатам пропонувалися відповідні проекти рішень змін до міського бюджету на 2018-й рік, до рішення міськради, що стосувалися Програми розвитку ЖКГ та благоустрою Бердичева на 2018-й, а також проект рішення «Про відшкодування різниці у тарифах». Так, згідно останнього, «Бердичівтеплоенерго» виділялося 2,0 млн. грн., на відшкодування різниці за 2017-й рік між фактичною собівартістю теплової енергії, послуг із централізованого опалення, що вироблялись, транспортувались та постачались населенню і бюджетним установам та тарифами для розрахунків за енергоносії. 2,0 мільйони Теплоенерго отримає шляхом перерозподілу видатків по загальному фонду міського бюджету.

Аби «Бердичівтеплоенерго» не відключили газ, спрямували 2,0 млн. грн. із міського бюджету: 32 позачергова сесія Аби «Бердичівтеплоенерго» не відключили газ, спрямували 2,0 млн. грн. із міського бюджету: 32 позачергова сесія Аби «Бердичівтеплоенерго» не відключили газ, спрямували 2,0 млн. грн. із міського бюджету: 32 позачергова сесія Аби «Бердичівтеплоенерго» не відключили газ, спрямували 2,0 млн. грн. із міського бюджету: 32 позачергова сесія Аби «Бердичівтеплоенерго» не відключили газ, спрямували 2,0 млн. грн. із міського бюджету: 32 позачергова сесія

Ще одне рішення, за яке проголосували депутати, стосувалося матеріальної допомоги трьом важкохворим містянам. На лікування двох дітей буде виділено по 20 тис. грн. кожному, окрім того 25 тис. грн. отримає на лікування хвора бердичівлянка.

У «Різному» міський голова озвучив пропозицію розглянути на постійних комісіях можливість прийому на баланс міста недобудованої спортивної зали медичного коледжу. Із цього приводу вже були перемовини з керівниками області, інформував Василь Мазур: задля того, аби депутати обласної ради могли прийняти рішення, має існувати відповідне рішення Бердичівської міськради та підготовлені необхідні матеріали.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0