Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Аби «Бердичівтеплоенерго» не відключили газ, спрямували 2,0 млн. грн. із міського бюджету: 32 позачергова сесія

Time Додано: четвер, 18 січ. 2018, 16:36 ( 4 міс. назад )

Три з чотирьох питань Порядку денного позачергової, 32-ї, сесії Бердичівської міської ради були присвячено КП «Бердичівтеплоенерго». Підприємство отримало попередження про можливе відключення від газопостачання, тож депутатам пропонувалися відповідні проекти рішень змін до міського бюджету на 2018-й рік, до рішення міськради, що стосувалися Програми розвитку ЖКГ та благоустрою Бердичева на 2018-й, а також проект рішення «Про відшкодування різниці у тарифах». Так, згідно останнього, «Бердичівтеплоенерго» виділялося 2,0 млн. грн., на відшкодування різниці за 2017-й рік між фактичною собівартістю теплової енергії, послуг із централізованого опалення, що вироблялись, транспортувались та постачались населенню і бюджетним установам та тарифами для розрахунків за енергоносії. 2,0 мільйони Теплоенерго отримає шляхом перерозподілу видатків по загальному фонду міського бюджету.

Аби «Бердичівтеплоенерго» не відключили газ, спрямували 2,0 млн. грн. із міського бюджету: 32 позачергова сесія Аби «Бердичівтеплоенерго» не відключили газ, спрямували 2,0 млн. грн. із міського бюджету: 32 позачергова сесія Аби «Бердичівтеплоенерго» не відключили газ, спрямували 2,0 млн. грн. із міського бюджету: 32 позачергова сесія Аби «Бердичівтеплоенерго» не відключили газ, спрямували 2,0 млн. грн. із міського бюджету: 32 позачергова сесія Аби «Бердичівтеплоенерго» не відключили газ, спрямували 2,0 млн. грн. із міського бюджету: 32 позачергова сесія

Ще одне рішення, за яке проголосували депутати, стосувалося матеріальної допомоги трьом важкохворим містянам. На лікування двох дітей буде виділено по 20 тис. грн. кожному, окрім того 25 тис. грн. отримає на лікування хвора бердичівлянка.

У «Різному» міський голова озвучив пропозицію розглянути на постійних комісіях можливість прийому на баланс міста недобудованої спортивної зали медичного коледжу. Із цього приводу вже були перемовини з керівниками області, інформував Василь Мазур: задля того, аби депутати обласної ради могли прийняти рішення, має існувати відповідне рішення Бердичівської міськради та підготовлені необхідні матеріали.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0