Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Аби «Бердичівтеплоенерго» не відключили газ, спрямували 2,0 млн. грн. із міського бюджету: 32 позачергова сесія

Time Додано: четвер, 18 січ. 2018, 16:36 ( близько 1 року назад )

Три з чотирьох питань Порядку денного позачергової, 32-ї, сесії Бердичівської міської ради були присвячено КП «Бердичівтеплоенерго». Підприємство отримало попередження про можливе відключення від газопостачання, тож депутатам пропонувалися відповідні проекти рішень змін до міського бюджету на 2018-й рік, до рішення міськради, що стосувалися Програми розвитку ЖКГ та благоустрою Бердичева на 2018-й, а також проект рішення «Про відшкодування різниці у тарифах». Так, згідно останнього, «Бердичівтеплоенерго» виділялося 2,0 млн. грн., на відшкодування різниці за 2017-й рік між фактичною собівартістю теплової енергії, послуг із централізованого опалення, що вироблялись, транспортувались та постачались населенню і бюджетним установам та тарифами для розрахунків за енергоносії. 2,0 мільйони Теплоенерго отримає шляхом перерозподілу видатків по загальному фонду міського бюджету.

Аби «Бердичівтеплоенерго» не відключили газ, спрямували 2,0 млн. грн. із міського бюджету: 32 позачергова сесія Аби «Бердичівтеплоенерго» не відключили газ, спрямували 2,0 млн. грн. із міського бюджету: 32 позачергова сесія Аби «Бердичівтеплоенерго» не відключили газ, спрямували 2,0 млн. грн. із міського бюджету: 32 позачергова сесія Аби «Бердичівтеплоенерго» не відключили газ, спрямували 2,0 млн. грн. із міського бюджету: 32 позачергова сесія Аби «Бердичівтеплоенерго» не відключили газ, спрямували 2,0 млн. грн. із міського бюджету: 32 позачергова сесія

Ще одне рішення, за яке проголосували депутати, стосувалося матеріальної допомоги трьом важкохворим містянам. На лікування двох дітей буде виділено по 20 тис. грн. кожному, окрім того 25 тис. грн. отримає на лікування хвора бердичівлянка.

У «Різному» міський голова озвучив пропозицію розглянути на постійних комісіях можливість прийому на баланс міста недобудованої спортивної зали медичного коледжу. Із цього приводу вже були перемовини з керівниками області, інформував Василь Мазур: задля того, аби депутати обласної ради могли прийняти рішення, має існувати відповідне рішення Бердичівської міськради та підготовлені необхідні матеріали.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0