Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Аби Бердичів не відключили від газу, із міської казни терміново виділили 1,0 млн. грн.: 28 позачергова сесія

Time Додано: понеділок, 30 жовт. 2017, 13:56 ( 4 міс. назад )

У терміновому порядку зібралися на позачергову сесію бердичівські депутати: причина – попередження про можливе відключення міста від газу, мета – недопущення надзвичайної ситуації. В одному з минулих сюжетів ми вже розповідали про умови отримання містами так званої «номінації», а саме – планового обсягу газу від НАК «Нафтогаз України»: рівень проплати має скласти 90 %. Наразі, Бердичів сплатив 89,5 %, інформували на сесії, і нестача 0,5 % ризикує обернутися відключенням «Бердичівтеплоенерго» від газу. У зв’язку з цим депутатам було запропоновано затвердити проект рішення, згідно якому підприємству надасться допомога з міського бюджету у розмірі 1,0 млн. грн. Другим своїм рішенням народні обранці мали дати «добро» на відповідні зміни у Програмі розвитку ЖКГ та благоустрою Бердичева на 2017 рік. Одноголосне «за» отримав і 1-й проект, і 2-й. Водночас, серед іншого, депутати поцікавилися, чи не станеться подібна ситуація, коли потрібно буде знову вишукувати солідні кошти для Теплоенерго, у листопаді.

Аби Бердичів не відключили від газу, із міської казни терміново виділили 1,0 млн. грн.: 28 позачергова сесія Аби Бердичів не відключили від газу, із міської казни терміново виділили 1,0 млн. грн.: 28 позачергова сесія Аби Бердичів не відключили від газу, із міської казни терміново виділили 1,0 млн. грн.: 28 позачергова сесія Аби Бердичів не відключили від газу, із міської казни терміново виділили 1,0 млн. грн.: 28 позачергова сесія Аби Бердичів не відключили від газу, із міської казни терміново виділили 1,0 млн. грн.: 28 позачергова сесія

Наразі у нормальному режимі функціонує інститут субсидій, продовжив Сергій Онофрійчук, але, нагадав, згідно нового законодавства, при наявності боргів субсидія нараховуватися не буде.

Основним споживачем тепла (80 %) залишається населення, акцентував увагу посадовець, яке, між іншим, заборгувало 15 млн. грн. І нехай не стане для когось сюрпризом ситуація, підкреслив, коли почнуть накладатися арешти на нерухоме майно боржників – може статися і таке. Не слід розраховувати на милість міста та на статус й деяким боржникам-установам, заявив, у свою чергу, міський голова Василь Мазур – заручником неплатників Бердичів ставати не збирається, джерел фінансування у міста просто немає.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0