Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Аби Бердичів не відключили від газу, із міської казни терміново виділили 1,0 млн. грн.: 28 позачергова сесія

Time Додано: понеділок, 30 жовт. 2017, 13:56 ( 8 міс. назад )

У терміновому порядку зібралися на позачергову сесію бердичівські депутати: причина – попередження про можливе відключення міста від газу, мета – недопущення надзвичайної ситуації. В одному з минулих сюжетів ми вже розповідали про умови отримання містами так званої «номінації», а саме – планового обсягу газу від НАК «Нафтогаз України»: рівень проплати має скласти 90 %. Наразі, Бердичів сплатив 89,5 %, інформували на сесії, і нестача 0,5 % ризикує обернутися відключенням «Бердичівтеплоенерго» від газу. У зв’язку з цим депутатам було запропоновано затвердити проект рішення, згідно якому підприємству надасться допомога з міського бюджету у розмірі 1,0 млн. грн. Другим своїм рішенням народні обранці мали дати «добро» на відповідні зміни у Програмі розвитку ЖКГ та благоустрою Бердичева на 2017 рік. Одноголосне «за» отримав і 1-й проект, і 2-й. Водночас, серед іншого, депутати поцікавилися, чи не станеться подібна ситуація, коли потрібно буде знову вишукувати солідні кошти для Теплоенерго, у листопаді.

Аби Бердичів не відключили від газу, із міської казни терміново виділили 1,0 млн. грн.: 28 позачергова сесія Аби Бердичів не відключили від газу, із міської казни терміново виділили 1,0 млн. грн.: 28 позачергова сесія Аби Бердичів не відключили від газу, із міської казни терміново виділили 1,0 млн. грн.: 28 позачергова сесія Аби Бердичів не відключили від газу, із міської казни терміново виділили 1,0 млн. грн.: 28 позачергова сесія Аби Бердичів не відключили від газу, із міської казни терміново виділили 1,0 млн. грн.: 28 позачергова сесія

Наразі у нормальному режимі функціонує інститут субсидій, продовжив Сергій Онофрійчук, але, нагадав, згідно нового законодавства, при наявності боргів субсидія нараховуватися не буде.

Основним споживачем тепла (80 %) залишається населення, акцентував увагу посадовець, яке, між іншим, заборгувало 15 млн. грн. І нехай не стане для когось сюрпризом ситуація, підкреслив, коли почнуть накладатися арешти на нерухоме майно боржників – може статися і таке. Не слід розраховувати на милість міста та на статус й деяким боржникам-установам, заявив, у свою чергу, міський голова Василь Мазур – заручником неплатників Бердичів ставати не збирається, джерел фінансування у міста просто немає.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0