Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Аби Бердичів не відключили від газу, із міської казни терміново виділили 1,0 млн. грн.: 28 позачергова сесія

Time Додано: понеділок, 30 жовт. 2017, 13:56 ( 11 міс. назад )

У терміновому порядку зібралися на позачергову сесію бердичівські депутати: причина – попередження про можливе відключення міста від газу, мета – недопущення надзвичайної ситуації. В одному з минулих сюжетів ми вже розповідали про умови отримання містами так званої «номінації», а саме – планового обсягу газу від НАК «Нафтогаз України»: рівень проплати має скласти 90 %. Наразі, Бердичів сплатив 89,5 %, інформували на сесії, і нестача 0,5 % ризикує обернутися відключенням «Бердичівтеплоенерго» від газу. У зв’язку з цим депутатам було запропоновано затвердити проект рішення, згідно якому підприємству надасться допомога з міського бюджету у розмірі 1,0 млн. грн. Другим своїм рішенням народні обранці мали дати «добро» на відповідні зміни у Програмі розвитку ЖКГ та благоустрою Бердичева на 2017 рік. Одноголосне «за» отримав і 1-й проект, і 2-й. Водночас, серед іншого, депутати поцікавилися, чи не станеться подібна ситуація, коли потрібно буде знову вишукувати солідні кошти для Теплоенерго, у листопаді.

Аби Бердичів не відключили від газу, із міської казни терміново виділили 1,0 млн. грн.: 28 позачергова сесія Аби Бердичів не відключили від газу, із міської казни терміново виділили 1,0 млн. грн.: 28 позачергова сесія Аби Бердичів не відключили від газу, із міської казни терміново виділили 1,0 млн. грн.: 28 позачергова сесія Аби Бердичів не відключили від газу, із міської казни терміново виділили 1,0 млн. грн.: 28 позачергова сесія Аби Бердичів не відключили від газу, із міської казни терміново виділили 1,0 млн. грн.: 28 позачергова сесія

Наразі у нормальному режимі функціонує інститут субсидій, продовжив Сергій Онофрійчук, але, нагадав, згідно нового законодавства, при наявності боргів субсидія нараховуватися не буде.

Основним споживачем тепла (80 %) залишається населення, акцентував увагу посадовець, яке, між іншим, заборгувало 15 млн. грн. І нехай не стане для когось сюрпризом ситуація, підкреслив, коли почнуть накладатися арешти на нерухоме майно боржників – може статися і таке. Не слід розраховувати на милість міста та на статус й деяким боржникам-установам, заявив, у свою чергу, міський голова Василь Мазур – заручником неплатників Бердичів ставати не збирається, джерел фінансування у міста просто немає.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0