Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Абсолютною чемпіонкою та рекордсменкою України з класичного жиму лежачи (IPF) стала бердичівлянка Ірина Данилюк

Time Додано: вівторок, 06 бер. 2018, 18:17 ( 7 міс. назад )

Просто блискуче виступила на щорічному чемпіонаті України з класичного жиму лежачи (IPF) бердичівлянка Ірина Данилюк. Думається, що два надвисокі звання – Абсолютної чемпіонки України та рекордсменки країни серед жінок-ветеранів – стали чудовим подвійним подарунком як до 30-річчя федерації, так і для міста Бердичева та самої спортсменки. Представництво пауерліфтерів на ювілейній першості було, як ніколи, широким – що за віковою гаммою, що за географією, розповідає сама Ірина. Якщо брати жіночу половину учасників, каже, то це – 12 областей України, найпотужніші спортивні товариства, ДЮСШ, спортивні клуби, а серед останніх – бердичівська «Рось», в якій Ірина Данилюк чимало років працює тренером-фахівцем.

Абсолютною чемпіонкою та рекордсменкою України з класичного жиму лежачи (IPF) стала бердичівлянка Ірина Данилюк Абсолютною чемпіонкою та рекордсменкою України з класичного жиму лежачи (IPF) стала бердичівлянка Ірина Данилюк Абсолютною чемпіонкою та рекордсменкою України з класичного жиму лежачи (IPF) стала бердичівлянка Ірина Данилюк Абсолютною чемпіонкою та рекордсменкою України з класичного жиму лежачи (IPF) стала бердичівлянка Ірина Данилюк Абсолютною чемпіонкою та рекордсменкою України з класичного жиму лежачи (IPF) стала бердичівлянка Ірина Данилюк

Що підготовка, що безпосередньо виступи проходили на диво плавно й водночас чітко і без будь-яких збоїв, відзначає чемпіонка й рекордсменка з Бердичева. Так, відчувалося скажене хвилювання, але, здається, навіть воно зіграло на руку.

А підходи, треба відзначити, вже починаючи з першого, усі, як один, були рекордними у віковій ветеранській групі, продовжує Ірина: 90 кг, потім 95 кг і фінальна третя вага 97,5 кг.

Що змушує нині доволі успішного тренера Ірину Данилюк брати активну участь у публічних виступах на престижних форумах?.. Насправді, відповідає, все дуже просто: ось уже багато років вона живе улюбленою справою. Звісно, зауважує, що за спортсмен без мотивації?.. Так цієї мотивації у неї більш ніж достатньо: як мінімум, по-перше – любов до того, чим займається, по-друге, її вихованці, котрі теж знаються на успіху.

Репортаж : Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0