Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Абсолютною чемпіонкою та рекордсменкою України з класичного жиму лежачи (IPF) стала бердичівлянка Ірина Данилюк

Time Додано: вівторок, 06 бер. 2018, 18:17 ( 11 дн. назад )

Просто блискуче виступила на щорічному чемпіонаті України з класичного жиму лежачи (IPF) бердичівлянка Ірина Данилюк. Думається, що два надвисокі звання – Абсолютної чемпіонки України та рекордсменки країни серед жінок-ветеранів – стали чудовим подвійним подарунком як до 30-річчя федерації, так і для міста Бердичева та самої спортсменки. Представництво пауерліфтерів на ювілейній першості було, як ніколи, широким – що за віковою гаммою, що за географією, розповідає сама Ірина. Якщо брати жіночу половину учасників, каже, то це – 12 областей України, найпотужніші спортивні товариства, ДЮСШ, спортивні клуби, а серед останніх – бердичівська «Рось», в якій Ірина Данилюк чимало років працює тренером-фахівцем.

Абсолютною чемпіонкою та рекордсменкою України з класичного жиму лежачи (IPF) стала бердичівлянка Ірина Данилюк Абсолютною чемпіонкою та рекордсменкою України з класичного жиму лежачи (IPF) стала бердичівлянка Ірина Данилюк Абсолютною чемпіонкою та рекордсменкою України з класичного жиму лежачи (IPF) стала бердичівлянка Ірина Данилюк Абсолютною чемпіонкою та рекордсменкою України з класичного жиму лежачи (IPF) стала бердичівлянка Ірина Данилюк Абсолютною чемпіонкою та рекордсменкою України з класичного жиму лежачи (IPF) стала бердичівлянка Ірина Данилюк

Що підготовка, що безпосередньо виступи проходили на диво плавно й водночас чітко і без будь-яких збоїв, відзначає чемпіонка й рекордсменка з Бердичева. Так, відчувалося скажене хвилювання, але, здається, навіть воно зіграло на руку.

А підходи, треба відзначити, вже починаючи з першого, усі, як один, були рекордними у віковій ветеранській групі, продовжує Ірина: 90 кг, потім 95 кг і фінальна третя вага 97,5 кг.

Що змушує нині доволі успішного тренера Ірину Данилюк брати активну участь у публічних виступах на престижних форумах?.. Насправді, відповідає, все дуже просто: ось уже багато років вона живе улюбленою справою. Звісно, зауважує, що за спортсмен без мотивації?.. Так цієї мотивації у неї більш ніж достатньо: як мінімум, по-перше – любов до того, чим займається, по-друге, її вихованці, котрі теж знаються на успіху.

Репортаж : Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0