Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

9 тисяч гривень зібрав Бердичів у рамках акції «Почуйте всі»

Time Додано: неділя, 31 трав. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

У Будинку дитячої творчості ім. О. Разумкова волонтери молодіжної громадської організації «БОМОНД» ознайомилися з результатами збору коштів та поділилися своїми враженнями від участі у заході. Зі слів голови «БОМОНДУ» Михайла Солодкого, не дивлячись на те, що Житомирщина зібрала суму утричі меншу запланованої, він лишився задоволений роботою у Бердичеві своїх друзів та колег. Головним результатом акції, наголосив він, є вияв небайдужості як з боку тих, хто збирав гроші, так і тих, хто їх жертвував.

9 тисяч гривень зібрав Бердичів у рамках акції «Почуйте всі»

Михайло Солодкий, голова МГО «БОМОНД»: «Україна зібрала 2 млн. 400 тис. грн., Житомирська область — близько 50-ти тисяч, волонтери з нашої організації 5 188 грн. Хочу сказати, що усі вони — молодці. Думаю, що цей захід залишить відбиток в їхніх серцях і 90 % з них у майбутньому братимуть участь у подібних акціях.»

Вони вперше вийшли на вулиці міста у якості волонтерів і здобули першу перемогу. Перемогу над невірою мешканців та своїми сумнівами. Ось так просто підійти до людини зі скринькою із пропозицією допомогти слабкозорим дітям було непросто, зізнається лідер зі збору коштів серед місцевих волонтерів Єлизавета Мончаківська. Але поступово відчуття страху зникло.

Єлизавета Мончаківська, учасниця акції: «Мы собирали деньги в основном утром и вечером. За утро я насобирала 317 грн. Моя коробка была полна и люди, увидев это, шли ко мне. Я постепенно начала верить в себя и в то, что делаю. В этот момент во мне как будто что-то переломалось: я поняла, что от меня может что-то зависеть, я тот человек, который помогает.»

На подяках за участь в акції, що їх отримували волонтери, окрім традиційних «за відданість справі» та «сприяння заходу» було відзначено «за щедрість душі» та «високу сердечність». За ці якості бердичівським волонтерам подякувало керівництво Будинку дитячої творчості — місця, де розташовувався штаб «БОМОНДУ». Із особливою приємністю Вікторія Гончарук та Олена Ланцова розповіли про участь в акції маленьких гуртківців. Їхнє бажання отримати символічне сердечко за небайдужість було настільки великим, кажуть педагоги, що діти вирішили допомогти своїм одноліткам зі слабким зором пензлем та фарбами.

Окрім волонтерів «БОМОНДУ» кошти на обладнання для офтальмологічного відділення обласної дитячої лікарні збирали у медичних закладах Бердичева та міському управлінні освіти. Результат роботи перших — 1050 гривень, освітяни назбирали 2780.

Якби до маленьких пацієнтів обласної лікарні повернувся зір, кажуть волонтери, якби можна було б побачити радість на дитячих обличчях, то кращої нагороди для себе вони б не бажали.

Єлизавета Мончаківська, учасниця акції: «Когда я узнала, что возможно буду первой, то попросила Михаила дать мне кассету, где можно увидеть, как будут поздравлять детей. Я хотела видеть их улыбки, хотела знать, что мне было хорошо не зря, что этим детям тоже хорошо.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0