Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

80-річний ювілей Бердичівського медичного коледжу святкував його колектив

Time Додано: п'ятниця, 24 груд. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

80 років Бердичівський медичний коледж готує у своїх стінах фахівців медичної справи. Якщо у 1930-му році це був лише технікум для підготовки середнього медперсоналу, помічників лікаря та акушерок, то зараз коледж — заклад із трьома корпусами, сучасною матеріально-технічною базою та кваліфікованим викладацьким складом. За 80 років діяльності колектив може похвалитися чималими здобутками, як у сфері освіти, так і в технічній галузі.

80-річний ювілей Бердичівського медичного коледжу святкував його колектив

Антоніна Яремчук, заст. директора з навчальної роботи Бердичівського медичного коледжу: «Найбільші наші здобутки — це те, що ми сьогодні маємо гарну навчальн-матеріально базу. Нещодавно ми відкрили корпус №2. зроблено капітальні ремонти у корпусах №1 та №3. великим нашим досягненням є те, що ми маємо будувати новий спортивний комплекс і новий гуртожиток. Вже виготовлена проектно-кошторисна документація.»

Сьогодні у Бердичівському медколеджі навчається 763 студенти за трьома спеціальностями: лікувальна справа, сестринська справа та ортопедична стоматологія. Майбутні медики, усі як один, кажуть: вони ні разу не шкодували про те, що вступили саме до цього закладу.

Ольга Мацюк, студентка ІІ курсу Бердичівського медичного коледжу: «Я пишаюся тим, що вступила саме до Бердичівського медичного коледжу тому, що я тут можу здобути гарну, висококваліфіковану освіту. Я вважаю, що саме тут працюють викладачі, які дадуть знання, що знадобляться мені у моїй медичній практиці.»

Аби гучно відзначити своє вісімдесятиріччя викладачі, техперсонал, студенти коледжу та їхні друзі зібралися у міському Палаці культури. Якщо вже говорити про здобутки, зазначив у вітальному слові директор закладу Володимир Клименюк, то досягнення, що сьогодні вони мають, це заслуга усього колективу.

Володимир Клименюк, директор Бердичівського медичного коледжу: «У нас на даний момент працює колектив однодумців, який розуміє завдання, що їх перед нами ставлять Міністерство освіти й Міністерство охорони здоров’я. Я думаю, що ми успішно працюємо над ними і будемо працювати. Хочу сказати усім нашим працівникам, починаючи від техперсоналу, лаборантів, викладачів, великий уклін за те, що у нас сьогодні є такі показники.»

Антоніна Яремчук, заст. директора з навчальної роботи Бердичівського медичного коледжу: «Колектив спрямований на те, щоб виховати молодого спеціаліста, фахівця, який буде конкурентно-спроможним на ринку праці і буде громадянином, тобто високодуховною людиною.»

Того дня зі сцени Палацу культури прозвучало багато гарних та теплих слів на адресу людей, які невтомно працюють у закладі. Окрім привітань та побажань, багато хто отримав грамоти й премії від керівництва коледжу, від обласної, міської та районної влади.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Славу міста, славу навчального закладу творять люди. І наше місто, і наш заклад гордиться випускниками. Вони — найкращі працівники нашої ЦМЛ. Про їх добрі справи знають далеко за межами міста.»

На ювілей закладу завітали і колеги викладачів Бердичівського коледжу з різних міст Житомирщини. Знаючи, що тут є своя картинна галерея, вони поповнили її ще одним витвором мистецтва та картиною із зображенням Ісуса Христа, освяченій в Михайлівській церкві міста Житомира. Також передали бібліотеці навчального закладу декілька книг, аби студенти мали ще кращу базу для поповнення знань.

Не забули про 80-річчя коледжу і ветерани. Два колишніх директори закладу Євген Юрковський та Андрій Крижевич розповіли і про важкі часи діяльності коледжу, і про його розквіт.

У День народження прийнято не лише згадувати минуле та підводити підсумки, говорили зі сцени, а й будувати нові плани. Коледж має надію вже незабаром отримати нову спортзалу. І на столітньому ювілеї, окрім здобутків в освіті, він зможе похвалитися досягненнями у спорті.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0