Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

80-річний ювілей Бердичівського медичного коледжу святкував його колектив

Time Додано: п'ятниця, 24 груд. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

80 років Бердичівський медичний коледж готує у своїх стінах фахівців медичної справи. Якщо у 1930-му році це був лише технікум для підготовки середнього медперсоналу, помічників лікаря та акушерок, то зараз коледж — заклад із трьома корпусами, сучасною матеріально-технічною базою та кваліфікованим викладацьким складом. За 80 років діяльності колектив може похвалитися чималими здобутками, як у сфері освіти, так і в технічній галузі.

80-річний ювілей Бердичівського медичного коледжу святкував його колектив

Антоніна Яремчук, заст. директора з навчальної роботи Бердичівського медичного коледжу: «Найбільші наші здобутки — це те, що ми сьогодні маємо гарну навчальн-матеріально базу. Нещодавно ми відкрили корпус №2. зроблено капітальні ремонти у корпусах №1 та №3. великим нашим досягненням є те, що ми маємо будувати новий спортивний комплекс і новий гуртожиток. Вже виготовлена проектно-кошторисна документація.»

Сьогодні у Бердичівському медколеджі навчається 763 студенти за трьома спеціальностями: лікувальна справа, сестринська справа та ортопедична стоматологія. Майбутні медики, усі як один, кажуть: вони ні разу не шкодували про те, що вступили саме до цього закладу.

Ольга Мацюк, студентка ІІ курсу Бердичівського медичного коледжу: «Я пишаюся тим, що вступила саме до Бердичівського медичного коледжу тому, що я тут можу здобути гарну, висококваліфіковану освіту. Я вважаю, що саме тут працюють викладачі, які дадуть знання, що знадобляться мені у моїй медичній практиці.»

Аби гучно відзначити своє вісімдесятиріччя викладачі, техперсонал, студенти коледжу та їхні друзі зібралися у міському Палаці культури. Якщо вже говорити про здобутки, зазначив у вітальному слові директор закладу Володимир Клименюк, то досягнення, що сьогодні вони мають, це заслуга усього колективу.

Володимир Клименюк, директор Бердичівського медичного коледжу: «У нас на даний момент працює колектив однодумців, який розуміє завдання, що їх перед нами ставлять Міністерство освіти й Міністерство охорони здоров’я. Я думаю, що ми успішно працюємо над ними і будемо працювати. Хочу сказати усім нашим працівникам, починаючи від техперсоналу, лаборантів, викладачів, великий уклін за те, що у нас сьогодні є такі показники.»

Антоніна Яремчук, заст. директора з навчальної роботи Бердичівського медичного коледжу: «Колектив спрямований на те, щоб виховати молодого спеціаліста, фахівця, який буде конкурентно-спроможним на ринку праці і буде громадянином, тобто високодуховною людиною.»

Того дня зі сцени Палацу культури прозвучало багато гарних та теплих слів на адресу людей, які невтомно працюють у закладі. Окрім привітань та побажань, багато хто отримав грамоти й премії від керівництва коледжу, від обласної, міської та районної влади.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Славу міста, славу навчального закладу творять люди. І наше місто, і наш заклад гордиться випускниками. Вони — найкращі працівники нашої ЦМЛ. Про їх добрі справи знають далеко за межами міста.»

На ювілей закладу завітали і колеги викладачів Бердичівського коледжу з різних міст Житомирщини. Знаючи, що тут є своя картинна галерея, вони поповнили її ще одним витвором мистецтва та картиною із зображенням Ісуса Христа, освяченій в Михайлівській церкві міста Житомира. Також передали бібліотеці навчального закладу декілька книг, аби студенти мали ще кращу базу для поповнення знань.

Не забули про 80-річчя коледжу і ветерани. Два колишніх директори закладу Євген Юрковський та Андрій Крижевич розповіли і про важкі часи діяльності коледжу, і про його розквіт.

У День народження прийнято не лише згадувати минуле та підводити підсумки, говорили зі сцени, а й будувати нові плани. Коледж має надію вже незабаром отримати нову спортзалу. І на столітньому ювілеї, окрім здобутків в освіті, він зможе похвалитися досягненнями у спорті.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0