Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

7 листопада комуністи Бердичева відзначили День Жовтневої революції

Time Додано: вівторок, 11 лист. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

7 листопада комуністи Бердичева відзначили День Жовтневої революції

7 листопада комуністи Бердичева відзначили День Жовтневої революції

7 листопада політичні сили лівого спрямування традиційно нагадують про себе, відзначаючи День Жовтневої революції. Біля пам’ятника Леніну комуністи Бердичева влаштували мітинг-акцію протесту з нагоди 91-ї її річниці. Як наголосив лідер міського осередку КПУ Петро Калитинець, зібрання людей, вірних комуністичній ідеї, є черговим приводом замислитися над тим, що відбулося із суспільством за роки незалежності української держави. Революція 1917-го року, як і раніше, залишається для учасників мітингу ключовою подією ХХ-го сторіччя.

Петро Калитинець, 1-й секретар Бердичівського МК КПУ: "91 год назад свершилось событие, которое изменило основы мировой цивилизации: политику, экономику, культуру, идеологию. Главными ценностями в стране Советов стали честный труд, коллективизм, дружба между народами, рост благосостояния каждого человека."

Учасники мітингу радіють, що дожили до сьогоднішнього дня, але водночас відзначають свято із гіркотою та відчаєм. На їхню думку, в умовах кризи Україні залишився крок до банкрутства. Людей, які зібралися на Жовтневій пл., обурює нинішній стан у політичному та соціально-економічному житті держави, в якій вони мешкають.

Петро Калитинець, 1-й секретар Бердичівського МК КПУ: "Ось, зокрема, у Бердичеві багато людей йдуть "за свій рахунок" - лікарі, вчителі, представники інших професій. Особливо прикро те, що, відправляючи їх у такі "відпустки", їм говорять: "Пишіть заяви "за сімейними обставинами", але на роботу виходьте". То скажіть мені, будь-ласка, було щось подібне при Радянській владі?"

Рядові комуністи та ті, хто, як і раніше, вважають себе “радянськими” громадянами, запитують: куди ділося те, що було ними збудовано?

Петро Степчин, учасник мітингу: "Я работал на "Комсомольце", "Прогрессе", на АТП, и мне обидно, что сегодня разрушено то, что мы построили своими руками... Обидно то, что тот же Кожзавод, на котором работало больше 3-х тыс. человек, порезан на металлолом, а люди выброшены на улицу."

Учасники мітингу одноголосно ухвалили резолюцію до керівництва держави та міста, в якому висловили протест проти засилля в країні ворожої їм ідеології, перейменування вулиць та спроб принизити значення Жовтневої революції. Також ними був висунутий ряд економічних вимог.

Завершився мітинг покладанням квітів до пам’ятника Леніну та урочистою ходою до пам’ятників загиблим бійцям-щорсівцям, Тарасу Шевченку та Вічного вогню.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0