Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Підготовка до виборів: у Бердичеві затверджено місця для проведення агітації
Chatbox Роман Бабенко
Надеюсь, что в преддверии выбор ...
Time 11:59 - 22-09-2020
Підготовка до виборів: у Бердичеві затверджено місця для проведення агітації
Chatbox Л. Даренко
Это правильно, лишь бы только в ...
Time 11:56 - 22-09-2020
Погода дозволяє, проте ремонт шляхопроводу не проводять...
Chatbox Роман Бабенко
Соглашусь. Можно более тщательн ...
Time 11:52 - 22-09-2020
Погода дозволяє, проте ремонт шляхопроводу не проводять...
Chatbox Л. Даренко
Наверное не следит никто за ним ...
Time 11:37 - 22-09-2020
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Телерадіокомпанія ...
Уся інформація про ДТП – з офіц ...
Time 11:47 - 22-06-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

67 позачергова сесія: чи справді депутати міської ради не підтримують підприємців?

Time Додано: четвер, 03 вер. 2020, 11:03 ( 26 дн. назад )

67-му позачергову сесію Бердичівської міської ради розпочали із приємного: привітали родину депутатів Анни Ястремської і Анатолія Мартусенка із народженням донечки.

67 позачергова сесія: чи справді депутати міської ради не підтримують підприємців?

Далі мали б перейти до розгляду важливих питань, котрі попередньо обговорювали на засіданнях депутатських комісій. Але слова попросила депутат Тетяна Домбровська й запропонувала внести до порядку денного питання про підписання звернення до Верховної Ради, Президента, Кабінету Міністрів України, враховуючи, з її слів, звернення до неї підприємців міста Бердичева.

Звернення стосувалось невідкладного розгляду та підтримки законопроєктів, що, як кажуть, мало б «пожвавити активність підприємців-ФОП та довіру до фіскальних органів». Мова про запровадження щорічного підвищення граничних обсягів доходів для застосування спрощеної системи оподаткування, відновлення права платників єдиного податку не застосовувати реєстратори розрахункових операцій, а також про скасування корупційного механізму кеш-бек та спрощення обліку доходів фізичних осіб-підприємців. Все ж, після певних суперечок, вирішили заслухати повний текст звернення у питанні «Різне». Але наприкінці сесії із подібним (чи таким само?) зверненням у руках просить слово депутат обласної ради Сергій Орлюк. Далі – пряма мова без коментарів.

Те, що чи не кожен депутат міської ради щиро на стороні малого бізнесу – висловлювали вголос представники різних партій, навіть почали домовилятись із Тетяною Домбровською (котра, як пам’ятаєте й ініціювала це питання) наступного дня, розібравшись і довивчивши, підійти й кожен бажаючий поставити особистий підпис, для цього ж проєкт рішення сесії міської ради непотрібен; підписувати ж звернення, прочитане упоспіх, зміст якого вперше чують, у Бердичеві ні депутати міської ради, а ні міський голова, не поспішали. Тим більше, що багатьох, як і міського голову, цікавило: у Домбровської й Орлюка текст звернення – один і той самий?

Після певних обговорень (запитань-відповідей), а до декого іще раніше, приходить розуміння: за підприємців, так би мовити, «вболівають» невипадково – вибори ж не за горами!

Репортаж Олени Лук’янюк і Дмитра Піньківського

Chatbubbles Коментарів: 0