Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Підготовка до виборів: у Бердичеві затверджено місця для проведення агітації
Chatbox Роман Бабенко
Надеюсь, что в преддверии выбор ...
Time 11:59 - 22-09-2020
Підготовка до виборів: у Бердичеві затверджено місця для проведення агітації
Chatbox Л. Даренко
Это правильно, лишь бы только в ...
Time 11:56 - 22-09-2020
Погода дозволяє, проте ремонт шляхопроводу не проводять...
Chatbox Роман Бабенко
Соглашусь. Можно более тщательн ...
Time 11:52 - 22-09-2020
Погода дозволяє, проте ремонт шляхопроводу не проводять...
Chatbox Л. Даренко
Наверное не следит никто за ним ...
Time 11:37 - 22-09-2020
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Телерадіокомпанія ...
Уся інформація про ДТП – з офіц ...
Time 11:47 - 22-06-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

66 сесія Бердичівської міської ради: депутати розглянули майже півсотні запитань

Time Додано: четвер, 16 лип. 2020, 16:53 ( 2 міс. назад )

16 липня 32 депутати Бердичівської міської ради зібрались у актовій залі міськвиконкому на 66-у чергову сесію. Про те, що день 16-го липня є пам’ятним в історії міста й держави нагадав міський голова Василь Мазур, привітавши присутніх з черговою річницею коронації ікони Матері Божої Бердичівської , а також із державним святом – 30-ою річницею ухвалення Декларації про державний суверенітет.

66 сесія Бердичівської міської ради: депутати розглянули майже півсотні запитань

Привітав міський голова Василь Мазур від імені усіх присутніх бухгалтерів із професійним святом, а також депутата міської ради, керівника ГО «Стимул» Юрія Яремчука із Днем його народження. Побажав і надалі активної праці!

48 питань було винесено на чергову сесію міської ради, кожне з яких було розглянуто на засіданнях профільних комісій, а тому потреби додаткових обговорень у присутніх не виникало, за винятком окремих депутатів, котрі на комісіях щось пропустили.

Розглянули депутати й питання по ЦНАПу (Центру надання адміністративних послуг), ремонт у якому (на першому поверсі міськвиконкому) нині на стадії завершення. Затвердили перелік адмінпослуг, а також концепцію удосконалення системи їх надання. Відкрити оновлений Центр планують незабаром, як мовиться, у тестовому режимі.

Загалом, каже секретар міської ради, усі рішення сесії ухвалено й підтримано. Видно, що депутати гарно попрацювали в комісіях, вивчивши питання попередньо. Окрім усього, новиною стало, що іще в квітні заявили про вихід із фракції «Самопоміч» 2-є депутатів міської ради: Тетяна Домбровська та Артем Кашпірук. Сьогодні на сесії ці звернення оголосили, а Тетяна Домбровська аргументувала свій вихід.

Ще навесні депутати Бердичівської міської ради звертались до депутата Верховної Ради Богдана Кицака із пропозицією зустрітись для обговорення проблемних питань міста та шляхів їх вирішення як на місцевому, так і на державному рівні. Наразі депутат Верховної Ради надіслав звернення до міських депутатів із проханням організувати таку спільну зустріч 20 липня о 9.00

Репортаж Олени Лук’янюк і Дмитра Піньківського

Chatbubbles Коментарів: 0