Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Телерадіокомпанія ...
Уся інформація про ДТП – з офіц ...
Time 11:47 - 22-06-2020
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Iryna Sliusarenko
Вам, "правдиві" журналісти, не ...
Time 17:06 - 20-06-2020
Працівники легкої промисловості приймали вітання із професійним святом
Chatbox Дик Роман
Хоч би раз в житті зняли матері ...
Time 21:04 - 12-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox John Kramer
Вы шо, совсем страх потеряли пе ...
Time 03:37 - 02-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox Андрей Техник
#Свободу Мусару тишке (((
Time 03:23 - 02-06-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

66 сесія Бердичівської міської ради: депутати розглянули майже півсотні запитань

Time Додано: четвер, 16 лип. 2020, 16:53 ( 23 дн. назад )

16 липня 32 депутати Бердичівської міської ради зібрались у актовій залі міськвиконкому на 66-у чергову сесію. Про те, що день 16-го липня є пам’ятним в історії міста й держави нагадав міський голова Василь Мазур, привітавши присутніх з черговою річницею коронації ікони Матері Божої Бердичівської , а також із державним святом – 30-ою річницею ухвалення Декларації про державний суверенітет.

66 сесія Бердичівської міської ради: депутати розглянули майже півсотні запитань

Привітав міський голова Василь Мазур від імені усіх присутніх бухгалтерів із професійним святом, а також депутата міської ради, керівника ГО «Стимул» Юрія Яремчука із Днем його народження. Побажав і надалі активної праці!

48 питань було винесено на чергову сесію міської ради, кожне з яких було розглянуто на засіданнях профільних комісій, а тому потреби додаткових обговорень у присутніх не виникало, за винятком окремих депутатів, котрі на комісіях щось пропустили.

Розглянули депутати й питання по ЦНАПу (Центру надання адміністративних послуг), ремонт у якому (на першому поверсі міськвиконкому) нині на стадії завершення. Затвердили перелік адмінпослуг, а також концепцію удосконалення системи їх надання. Відкрити оновлений Центр планують незабаром, як мовиться, у тестовому режимі.

Загалом, каже секретар міської ради, усі рішення сесії ухвалено й підтримано. Видно, що депутати гарно попрацювали в комісіях, вивчивши питання попередньо. Окрім усього, новиною стало, що іще в квітні заявили про вихід із фракції «Самопоміч» 2-є депутатів міської ради: Тетяна Домбровська та Артем Кашпірук. Сьогодні на сесії ці звернення оголосили, а Тетяна Домбровська аргументувала свій вихід.

Ще навесні депутати Бердичівської міської ради звертались до депутата Верховної Ради Богдана Кицака із пропозицією зустрітись для обговорення проблемних питань міста та шляхів їх вирішення як на місцевому, так і на державному рівні. Наразі депутат Верховної Ради надіслав звернення до міських депутатів із проханням організувати таку спільну зустріч 20 липня о 9.00

Репортаж Олени Лук’янюк і Дмитра Піньківського

Chatbubbles Коментарів: 0