Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

63 сторінки історії, 63 красиві й творчі таланти: у ЦПО ім. О. Разумкова – «Випуск-2018»

Time Додано: п'ятниця, 01 черв. 2018, 17:47 ( 4 міс. назад )

Він був «напруженим, дуже непростим, але водночас цікавим, неповторним, результативним та сповненим відчуття радості від перемог і нових здобутків». Так відгукуються про навчальний рік, що минув, у Центрі позашкільної освіти ім. О. Разумкова. Головними героями цього року виступали ось ці діти. Вчорашні гуртківці – танцюристи, вокалісти, екологи, техніки й науковці, а сьогоднішні випускники. Традицію офіційно випускати своїх вихованців до життя «поза позашкільного» у закладі започаткували у 2012-му: тоді зі стінами центру попрощалися 30 юних містян. Окрасою Випуску-2018 стали 63 «разумковці».

63 сторінки історії, 63 красиві й творчі таланти: у ЦПО ім.  О. Разумкова – «Випуск-2018»

Не зрозуміти обіймів та сліз на випускних дійствах здатен лише той, на чиїх очах не зростали прекрасні діти, хто власною майстерністю та натхненням не вдихав особливе життя в маленьких особистостей. А взагалі, хто сказав, що свідоцтво про отримання позашкільної освіти – це квиток в один кінець? Їх люблять, ними пишаються і завжди чекають у цих стінах, запевняли викладачі, чекають із новими перемогами, гарними новинами, чекають із проблемами та, можливо, з бажанням просто виговоритися.

Аліна Свінцицька, Олександра Поліщук, Марина Шашкевич, Ольга Кучерук, Іван Рижко, Катерина Грищук, Олександр Зуєв, Анна Філімончук – чим для них та їхніх соратників з випуску був, є та залишиться Центр Разумкова? Місцем, де вони провели більшу частину свого життя, закладом, в якому займалися тим, що воістину подобається, в якому знайшли купу нових друзів, в якому відгороджувалися від усього поганого і в якому розуміли та йшли назустріч їхнім бажанням та прагненням. І другою домівкою, другою домівкою, другою домівкою…

Ведуть у Центрі Разумкова одну цікаву статистику – скільки їхніх випускників обирають майбутню професію, співзвучну з напрямком, яким займалися у гуртках. Скільки дівчат із «Шакті», припустимо, пов’яжуть подальше життя з хореографією, а «Трамвайчика» – з театральним мистецтвом. Чи стануть вихованці науково-технічного підрозділу техніками й науковцями, екологічного – орнітологами, а солістки «Старого роялю» – зірками джазу. Цьогоріч, підрахували, таких – більше третини від загальної кількості. По-перше, констатують педагоги, це дуже непогано, ну а по-друге, решта запевнила, що, аж ніяк не збирається прощатися зі співами, танцями, моделюванням, декоруванням, не збирається відмовлятися від любові до флори та фауни. А це означає, підсумовують викладачі, що усі 63 сторінки з історії родини «разумковців»-2018 унікальні.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0