Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
На ріці Гнилоп’ять тривають роботи по заміні дюкерного переходу
Chatbox Местгый
А что за труба рядом, большего диаметра?
Time 19:23 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

60 % вихованців дошкільних закладів Бердичева влітку оздоровлюються у дитячих садочках

Time Додано: понеділок, 21 лип. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Влітку батьки прагнуть, аби їхні діти добре відпочили. Окрім поїздки на море чи до бабусі, малюків можна оздоровити у дошкільних закладах. У міських садочках літньої пори діти частіше бувають на свіжому повітрі, на майданчиках. Адже саме тут відбуваються основні оздоровчі моменти.

60 % вихованців дошкільних закладів Бердичева влітку оздоровлюються у дитячих садочках

Ранок у дошкільному закладі № 25 починається із зарядки та спортивного бігу. Вихователі жартують, що діти чи не «з горщика» вчаться втікати від недуг.

Втомилися? Можна повалятися босоніж на сіні та пройти ароматерапію із цілющих трав. Найбільш вигадливі дошкільнята виробляють тут різні трюки, а потім - на спортивному майданчику.

У надувних басейнах проходять невеличкі водні процедури. Вихователі використовують усі можливості природного середовища. Літні міні-заняття влаштовують у куточках відпочинку: на березових пеньках або на травичці. Цю казкотерапію малята полюбляють. Діти з ясельної групи таким чином швидше адаптуються у садочку, впевнені вихователі.

Людмила Десятнюк, методист ДНЗ № 25 “Сонечко”: “Наші вихователі власноруч створюють розвивальне середовище для діток. Ось квіткові композиції. Вихователі створили їх на майданчику. Крім того, вони створюють методичні посібники для діток, для розвитку дрібної моторики. Ось - шнурівка. А ось - гудзики. Діти застьобують їх ручками".

Аби малюки не втомлювалися, вихователі змінюють види діяльності: спочатку - гра, потім - хороводи. У спекотну днину діти відпочивають у затінку дерев. Найбільш улюбленим місцем є пісочниця. Колективна творча праця об’єднує, вважають педагоги. Щоб створити місто-фортецю для звіряток, потрібна неабияка уява. Це розвиває моторику рук та творчі нахили. Поруч із казковою галявиною - водне царство. Пускання корабликів викликає у малят захоплення. Таке заняття та малювання бризкалками на асфальті - засоби оздоровлення водою.

Михайло Сідлецький, батько: "Я спокійний за своїх дітей, що віддаю їх у надійні руки. Вихователі досвідчені, грамотні".

Влітку діти більш охоче п’ють сік або молоко просто на майданчиках. Свіже повітря та різноманітна діяльність підвищують апетит. І хоч ціни на продукти зросли, харчування у дошкільних закладах міста залишається збалансованим та раціональним, запевняють в управлінні освіти.

Алла Мазур, завідуюча ДНЗ № 25 “Сонечко”: “Серед основних критеріїв оздоровлення дітей - повноцінне харчування (у щоденний раціон входять свіжі овочі, фрукти та соки), також - гнучкий режим з максимальним перебуванням дітей на свіжому повітрі та активний відпочинок - свята, розваги, ігри, конкурси і туристичні походи. Девізом оздоровлення дітей є: "Як діти бігають і граються, то їм здоров’я усміхається!"

У дошкільних закладах міста - понад дві з половиною тисячі дітей. Влітку в садочках оздоровлюється 60 % всіх вихованців.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0