Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

60 переможців виявило “Сузір’я Бердичева” і лише двоє отримали гран-прі

Time Додано: понеділок, 03 трав. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

У великій залі Міського палацу культури на концертах завжди ніде яблуку впасти. Цього разу там зібралися, аби підвести підсумки конкурсу юних талантів “Сузір’я Бердичева”. Разом із тим керівники та вихованці Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова презентували свою роботу. Майже рік у місті функціонує цей заклад. У ньому є три відділення різних напрямків: художньо-естетичне, еколого-натуралістичне та центр науково-технічної творчості. Їм підпорядковано 49 гуртків, де займається півтори тисячі дітей. Останні мають змогу розвивати свої вокальні таланти, хореографічні дані; привчаються любити природу та берегти її. Є гуртки, які відвідують лише дівчата, є такі, що більше подобаються хлопцям, говорить директор Центру Олена Боровська.

60 переможців виявило “Сузір’я Бердичева” і лише двоє отримали гран-прі

Олена Боровська, директор ЦПО ім. О. Разумкова: «Дивлячись на те, що у науково-технічному відділенні є судно-модельні, авіа-модельні гуртки, там займається більше хлопчиків. У художньо-естетичному відділенні — більше дівчат. Ми ж раді всіх бачити у нас у Центрі. »

Колись це були окремі гуртки, які здобутки й досягнення ділили окремо. Зараз — у них все спільне: спільні перемоги, спільні й поразки. Хоча останніх в арсеналі вихованців Центру майже немає.

Олена Боровська, директор ЦПО ім. О. Разумкова: «Спільними зусиллями краще досягати високих результатів. З усіх конкурсів обласного рівня у нас немає жодного 4-го місця. І ми радіємо, що за цей рік у нас так багато перемог.»

Діанна Сич, член гуртка “Художник-майстер” ЦПО ім. О. Разумкова: «Я займаюся у гуртку “Художник-майстер” протягом 5-ти років. Зі своїми роботами була на всеукраїнських, обласних та міських конкурсах. Дуже довго працювала над роботою зі стрічками, а також над виліпкою з глини. Виліпити з глини людину дуже важко.»

Разом із переможцями конкурсу “Сузір’я Бердичева” вихованці Центру демонстрували свої таланти на сцені Палацу. Протягом місяця, що тривав конкурс, усіх, хто брав у ньому участь, гуртківці підтримували та допомагали, адже у майбутньому вони можуть займатися в одному колективі. “Сузір’я Бердичева” дало місту нових зірок, нових артистів, кажуть організатори. Усі три етапи конкурсу журі оцінювало жорстко та вимогливо.

Тетяна Доценко, худ. керівник ЦПО ім. О. Разумкова: «Насампере, це майстерність: вокальна, театральна, хореографічна, вікова відповідність репертуару, акторська гра, сценічність образу, костюми. Нас порадували усі колективи, а мені, як організатору, сподобались усі конкурсанти.»

У трьох номінаціях “Сузір’я”: вокалі, хореографії та у театральному мистецтві перші місця посіло 60 чоловік. Саме вони і виступали на гала-концерті, розповідає Тетяна Доценко. Із 60-ти переможців двоє отримали гран-прі. Один здобули члени танцювального колективу “Веретенце” 14-го колегіуму. В ансамблю уже доволі великий репертуар, із яким вони виступають на різних конкурсах.

Олександра Щукіна, член ансамблю народного танцю “Веретенце”: «Наш керівник виховує в нас любов до України, до української культури, до українських нарожних танців. Наш клас займається тут уже 6 років, від самого 1-го класу. Цей конкурс нам сподобався тому, що тут було багато суперників, і, взагалі, він дуже цікавий.»

Друге гран-прі отримали наймолодші учасники “Сузір’я” — вихованці НВК №3. Юні актори посіли перше місце у театральному етапі конкурсу, завоювавши серця членів журі своєю доброю казкою.

Анна Поліщук, член театру НВК №3 “Юні таланти”: «Я брала участь у “Сузір’ї Бердичева” і виконувала роль бджілки. Ми показували казку “Легенда про підсніжник”. СніЖок не міг знайти собі колір, і йому свій колір віддав підсніжник.»

Всеволод Довгалюк, член театру НВК №3 “Юні таланти”: «Мені казка про підсніжник дуже сподобалася, я там грав роль промінчика. Нам дуже багато допомагали батьки, вчили з нами вірші.»

Як не впоралися б діти без допомоги батьків, переконане журі, так вони б не досягли успіху і без їхніх керівників. Останніх нагородили почесними грамотами, щоправда, це лише маленька частина винагороди, на яку заслуговують ці люди, зазначили на концерті.

Є переможці, є гран-прі. Здавалося б, можна і перепочити, але організатори “Сузір’я” запевнили: на Бердичів чекають все нові й нові конкурси, тож відпочивати на лаврах ніколи.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0