Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

6-ту школу захопили “терористи”

Time Додано: п'ятниця, 23 квіт. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

У рамках місячника оборонно-масової роботи в усіх школах та дитсадочках Бердичева пройшли Дні цивільного захисту і тижні безпеки. Щороку одна із шкіл робить показове заняття з цивільної оборони, де учні та вчителі закладу розповідають правила поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій. Цього разу проводити показовий виступ випала черга 6-ій школі.

6-ту школу захопили “терористи”

Юлія Бабій, заступник завідувача ІМЦ управління освіти і науки: «Документація з Цивільного захисту ведеться з 01.01 по 31 грудня. А у школі заняття з Цивільного захисту тривають протягом навчального року. Це уроки БЖД, основ здоров’я, захисту Вітчизни та медико-санітарна підготовка. А День цивільного захисту — це підсумок усіх тих навичок, що діти отримали під час виховних заходів чи класних годин у своїх закладах.»

На показове заняття з цивільної оборони запрошуються начальники цивільного захисту шкіл міста, тобто директори, а також пожежники та військові. Останні демонстрували дітям вибухонебезпечні прилади, розповідаючи про їх використання у військовій службі. Представники пожежно-рятувальної служби планували провести із учнями показове заняття про правила поведінки під час пожежі. Передбачався навіть аварійний спуск, але погодні умови цьому завадили. Тож діти лише побачили обладнання та техніку, що є у арсеналі рятувальників.

Все ж без надзвичайної ситуації у школі не обійшлося. Директорів шкіл, які вдосконалювали свої знання з цивільної оборони на робочій нараді, захопили “терористи”. Вони висунули вимоги: 30 тис. грн. на добудову спортивного майданчика та вертоліт. Звичайно, школа таких коштів немає, тож директор закладу Людмила Патій вирішила домовитися із “терористами”, запропонувавши тим дещо меншу суму. Були навіть пропозиції з боку одного із заручників, аби залишити із злочинцями начальника міського управління освіти і науки, а решту відпустити. Звичайно, ніхто не погодився. Без Валентини Адаменко, вважають директори шкіл, освіта Бердичева занепаде. Після довготривалих розмов усі дійшли спільного рішення. Потроху випускати жінок, а вимоги 6-та школа виконає дещо пізніше. Пролунала аварійна сирена, і усі, хто знаходився у навчальному закладі організовано та без поспіху вийшли на вулицю. На цьому День цивільного захисту та об’єктового навчання завершився. Усе, що планував педколектив разом із дітьми, виконати вдалося. А директори, запрошені на показовий виступ, поповнили досвід проведення подібних заходів.

Людмила Патій, директор ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 ім. І. В. Житниченка: «Ми щороку у квітні проводимо День цивільного захисту і об’єктового навчання для того, аби наші учні мали знання, уміння й навички з тих чи інших ситуацій, що можуть виникнути. Хочеться, щоб це були тільки практичні дії. Ми також отримали додаткові знання з Цивільного захисту і передамо їх педколективу, працівникам та учням школи.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0