Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

55-річний бердичівлянин Віктор Одинецький - найстарший учасник зовнішнього незалежного оцінювання на теренах Житомирщини, Вінниччини та Хмельниччини

Time Додано: субота, 19 черв. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Вчитися ніколи не пізно, складати зовнішнє незалежне оцінювання – також. У цьому переконаний 55-ти річний бердичівлянин Віктор Одинецький. Разом із молоддю цьогоріч він вирішив протестуватися з української мови і літератури та історії України. Про себе тестувальник говорить, що любить навчатися і осягати нові й нові глибини знань. Віктор Одинецький має вже три освіти, першу — клубного працівника - здобув у колишньому Будинку народної творчості у Житомирі.

55-річний бердичівлянин Віктор Одинецький - найстарший учасник зовнішнього незалежного оцінювання на теренах Житомирщини, Вінниччини та Хмельниччини

Віктор Одинецький, учасник зовнішнього незалежного оцінювання: “Потім я закінчив машинобудівний технікум за спеціальністю “технік-технолог”, десять років працював на заводі. А два роки тому закінчив Житомирське училище культури і мистецтв за спеціальністю “хоровий спів”. І зараз у мене з’явилась нова мрія: вирішив продовжити навчання у державному університеті у Житомирі. А щоб туди вступити, треба скласти тестування”.

Перший іспит — з української мови - вже склав. Через те, що почав запізно готуватися, кількох відповідей не знав, розповідає чоловік. А щодо історії, то деякі її моменти під час підготовки Віктор Одинецький відкрив для себе заново, адже з часу, коли востаннє здавав цей предмет, трактування багатьох положень змінилися. Каже, вечорами та ночами з підручником не розлучався.

Віктор Одинецький, учасник зовнішнього незалежного оцінювання: «Коли гортаєш книгу, завжди знаходиш щось нове. А коли вертаєшся назад, читаєш те саме, все одно знаходиш. Так, що повторювати корисно”.

17-річні колеги по тестуванню поглядають на Віктора з цікавістю. Воно й не дивно, адже у поточному році 55-річний бердичівлянин є найстаршим учасником ЗНО у Вінницькому регіональному центрі оцінювання якості освіти, що включає три області. З тестувальниками подібного віку тамтешні фахівці ще не стикались.

Ірина Адамович, уповноважена особа ВРЦОЯО: “Настільки старших людей не було. Це перший випадок, коли людина у 55 років вирішила пройти тестування, бо бажає вступити до ВНЗ. Були випадки, коли мами з дітьми приходили, сімейні пари були. Вчитися і отримувати знання можна у будь-якому віці”.На тестах чоловік почувався спокійно та врівноважено: каже, навіть якщо вступити до вузу не вдасться, він усе одно знає собі ціну.

Віктор Одинецький, учасник зовнішнього незалежного оцінювання: “Я не переживаю. А нащо мені це робити? Я, по-перше, нічого не втрачаю. Маю роботу, в мене завжди є якість ідеї та мрії, до яких я йду”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0