Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

546 медиків Бердичівщини отримали вітання с професійним святом

Time Додано: п'ятниця, 18 черв. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Везіння у коханні і не тільки бажали мистецькі таланти Бердичівського району людям, які свого часу обрали професію, що її прийнято називати найгуманнішою та наймилосерднішою – професію медика. Це не про них співається у відомому шлягері, навпаки: ці люди навчилися не тонути у хвилях днів, тижнів та років, вони не мають страху перед життям, більш того, щохвилини намагаються врятувати життя.

546 медиків Бердичівщини отримали вітання с професійним святом

Що то є за скарб – людське здоров’я – здогадуються, напевне, не всі. Та ті, хто хоч раз губив його по-справжньому, назавжди залишаться непохитними у свої думці: цей скарб, дійсно, не має ціни. І не хто-небудь, а саме медичні працівники обрали собі за покликання стояти на варті найдорожчого скарбу мільйонів людей.

Олег Шевчук, голова Бердичівської РДА: «Своєю невтомною працею ви повсякденно демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості, уміння корисною порадою й лагідним словом воскресити віру й надію у людських душах… Ваші заслуги перед державою й суспільством неоціненні, тому День медика разом зі вами відзначають сотні й сотні людей, яким ви подарували радість одужання…»

Кожен із 546 представників медичної галузі Бердичівщини заслуговує на слова вдячності й шани, переконані керівники району. Історія медицини Бердичівської землі багата на людей, які нерідко своїми серцями та еліксиром із душевного тепла намагалися зцілити хворі серця й убиті горем душі інших.

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: «У цю історію золотими літерами вписані імена і тих, хто й сьогодні успішно працює, і тих, кого нині з нами вже немає… Хочеться теплим словом згадати лікарів Пашинську, Зарубінську, Голікова, Бея. До речі, напередодні 9-го Травня, Миколі Митрофановичу Бею було присвоєно звання «Почесного громадянина Бердичівського району».

Вони просять більшої уваги з боку держави та визнають, що мають купу проблем і претензії з боку населення. При цьому, підкреслюють, намагаються працювати якісно, чесно, віддано.

Едуард Кудрівський, в.о. головного лікаря Бердичівської ЦРЛ: «Щиро вдячний вам за доброту, милосердя й щирість душі. Вдячний усім – лікарям, фельдшерам, медсестрам, молодшому персоналу, усім, хто несе почесну вахту на сторожі життя людей. Особлива вдячність медикам, які працюють у непростих умовах села… Зі словами подяки хотілось би звернутися до наших ветеранів: вони віддавали й віддають молоді свої знання й теплоту.»

Чимало добрих слів на свою адресу почули винуватці свята і від почесних його гостей – учасників славнозвісного житомирського гурту «Древляни». Мало не щодня ескулапи сходяться у двобої із самою Смертю. Так, нерідко вони не можуть вирвати людське життя з її чіпких та холодних кліщат, та значно частіше все ж таки стають переможцями у цій страшенно нелегкій битві. Тож артисти побажали медикам Бердичівщини сил й натхнення для подальших перемог.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0