Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

546 медиків Бердичівщини отримали вітання с професійним святом

Time Додано: п'ятниця, 18 черв. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Везіння у коханні і не тільки бажали мистецькі таланти Бердичівського району людям, які свого часу обрали професію, що її прийнято називати найгуманнішою та наймилосерднішою – професію медика. Це не про них співається у відомому шлягері, навпаки: ці люди навчилися не тонути у хвилях днів, тижнів та років, вони не мають страху перед життям, більш того, щохвилини намагаються врятувати життя.

546 медиків Бердичівщини отримали вітання с професійним святом

Що то є за скарб – людське здоров’я – здогадуються, напевне, не всі. Та ті, хто хоч раз губив його по-справжньому, назавжди залишаться непохитними у свої думці: цей скарб, дійсно, не має ціни. І не хто-небудь, а саме медичні працівники обрали собі за покликання стояти на варті найдорожчого скарбу мільйонів людей.

Олег Шевчук, голова Бердичівської РДА: «Своєю невтомною працею ви повсякденно демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості, уміння корисною порадою й лагідним словом воскресити віру й надію у людських душах… Ваші заслуги перед державою й суспільством неоціненні, тому День медика разом зі вами відзначають сотні й сотні людей, яким ви подарували радість одужання…»

Кожен із 546 представників медичної галузі Бердичівщини заслуговує на слова вдячності й шани, переконані керівники району. Історія медицини Бердичівської землі багата на людей, які нерідко своїми серцями та еліксиром із душевного тепла намагалися зцілити хворі серця й убиті горем душі інших.

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: «У цю історію золотими літерами вписані імена і тих, хто й сьогодні успішно працює, і тих, кого нині з нами вже немає… Хочеться теплим словом згадати лікарів Пашинську, Зарубінську, Голікова, Бея. До речі, напередодні 9-го Травня, Миколі Митрофановичу Бею було присвоєно звання «Почесного громадянина Бердичівського району».

Вони просять більшої уваги з боку держави та визнають, що мають купу проблем і претензії з боку населення. При цьому, підкреслюють, намагаються працювати якісно, чесно, віддано.

Едуард Кудрівський, в.о. головного лікаря Бердичівської ЦРЛ: «Щиро вдячний вам за доброту, милосердя й щирість душі. Вдячний усім – лікарям, фельдшерам, медсестрам, молодшому персоналу, усім, хто несе почесну вахту на сторожі життя людей. Особлива вдячність медикам, які працюють у непростих умовах села… Зі словами подяки хотілось би звернутися до наших ветеранів: вони віддавали й віддають молоді свої знання й теплоту.»

Чимало добрих слів на свою адресу почули винуватці свята і від почесних його гостей – учасників славнозвісного житомирського гурту «Древляни». Мало не щодня ескулапи сходяться у двобої із самою Смертю. Так, нерідко вони не можуть вирвати людське життя з її чіпких та холодних кліщат, та значно частіше все ж таки стають переможцями у цій страшенно нелегкій битві. Тож артисти побажали медикам Бердичівщини сил й натхнення для подальших перемог.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0