Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

54 новобранці склали військову присягу на вірність Батьківщині у 26-й Бердичівській артилерійській бригаді

Time Додано: п'ятниця, 11 черв. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

У 26-й Бердичівській артилерійській бригаді чергове поповнення: 54 новобранці присягнули на вірність Україні, пообіцявши служити чесно, гідно, сумлінно. Справжній солдат має бути до кінця відданим своїй Вітчизні, нагадали у вітальних промовах офіцери. Вони закликали новобранців запам’ятати цей день, як один із найвідповідальніших у житті.

54 новобранці склали військову присягу на вірність Батьківщині у 26-й Бердичівській артилерійській бригаді

Валерій Марцеха, начальник РВіА 8-го армійського корпусу: «Сьогодні, зробивши особистий підпис під текстом військової присяги, кожен із вас бере на себе відповідальність за бездоганне виконання службових обов’язків, вимог статутів і наказів своїх командирів. Вам випала честь проходити службу у кращій частині 8-го армійського корпусу. Службовці 26-ї артбригади у напружених армійських буднях довели свою бойову майстерність, успішно виконуючи поставлені завдання.»

В’ячеслав Горбильов, командир 26-ї Бердичівської артилерійської бригади: «Ви повинні збагнути, що саме вам випала висока честь служити у 26-й Бердичівській артбригаді, що бере свій початок від 117-ї стрілецької дивізії. Пишайтеся цим, будьте гідними цієї слави, адже вам її примножувати і поповнювати натхненням і щирим бажанням боронити Україну.»

Нинішнім солдатам є з кого брати приклад, переконані у Бердичеві. 65 років тому їхні ровесники, проявивши безпрецедентний героїзм, зламали жорстокого й безжалісного ворога. Онуки переможців — нинішні офіцери — також намагаються гідно представляти ЗСУ та навчати молодих солдат нелегкій військовій науці.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: “Є дійсно багато різних професій, але, мабуть, найшанованішою є професія Батьківщину захищати. На цьому плацу стоять офіцери, які захисту Вітчизни присвятили своє життя. Дехто з тих, хто складав сьогодні присягу, продовжить службу в армії, дехто повернеться до цивільного життя, але кожен із вас запам’ятає цей день і час, проведений в бригаді.”

Звісно, особливим день присяги є не лише для новоспечених солдат. Можна лише здогадуватися, що нині твориться у серцях їхніх близьких. Мати новобранця — очільниця міської культурної галузі Олена Петрівська не приховує: сум розлучення змішався в її серці з відчуттям гордості за те, що син став справжнім захисником країни. Рядовий Петрівський впевнений: вступивши до лав ЗСУ, він зробив правильний крок.

Олена Петрівська, начальник міського відділу культури, мати новобранця: “Ви взяли на себе велику відповідальність захищати мирне життя України, це дуже по-чоловічому. Ми — батьки — гордимося вами. А знаючи славетну історію 26-ї артбригади, я, як мама і бердичівлянка, буду спокійна за вас, адже ця частина — найкраща бригада на Україні.”

Максим Петрівський, новобранець: “Усі справжні чоловіки повинні пройти військовим шляхом, виконати свій обов’язок перед Батьківщиною. Тож давайте шлях цей пройдемо чесно, не осоромивши себе, своїх батьків та командирів. Ми будемо мужніми і служитимемо у лавах ЗСУ старанно й з гідністю.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0