Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

54 новобранці склали військову присягу на вірність Батьківщині у 26-й Бердичівській артилерійській бригаді

Time Додано: п'ятниця, 11 черв. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

У 26-й Бердичівській артилерійській бригаді чергове поповнення: 54 новобранці присягнули на вірність Україні, пообіцявши служити чесно, гідно, сумлінно. Справжній солдат має бути до кінця відданим своїй Вітчизні, нагадали у вітальних промовах офіцери. Вони закликали новобранців запам’ятати цей день, як один із найвідповідальніших у житті.

54 новобранці склали військову присягу на вірність Батьківщині у 26-й Бердичівській артилерійській бригаді

Валерій Марцеха, начальник РВіА 8-го армійського корпусу: «Сьогодні, зробивши особистий підпис під текстом військової присяги, кожен із вас бере на себе відповідальність за бездоганне виконання службових обов’язків, вимог статутів і наказів своїх командирів. Вам випала честь проходити службу у кращій частині 8-го армійського корпусу. Службовці 26-ї артбригади у напружених армійських буднях довели свою бойову майстерність, успішно виконуючи поставлені завдання.»

В’ячеслав Горбильов, командир 26-ї Бердичівської артилерійської бригади: «Ви повинні збагнути, що саме вам випала висока честь служити у 26-й Бердичівській артбригаді, що бере свій початок від 117-ї стрілецької дивізії. Пишайтеся цим, будьте гідними цієї слави, адже вам її примножувати і поповнювати натхненням і щирим бажанням боронити Україну.»

Нинішнім солдатам є з кого брати приклад, переконані у Бердичеві. 65 років тому їхні ровесники, проявивши безпрецедентний героїзм, зламали жорстокого й безжалісного ворога. Онуки переможців — нинішні офіцери — також намагаються гідно представляти ЗСУ та навчати молодих солдат нелегкій військовій науці.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: “Є дійсно багато різних професій, але, мабуть, найшанованішою є професія Батьківщину захищати. На цьому плацу стоять офіцери, які захисту Вітчизни присвятили своє життя. Дехто з тих, хто складав сьогодні присягу, продовжить службу в армії, дехто повернеться до цивільного життя, але кожен із вас запам’ятає цей день і час, проведений в бригаді.”

Звісно, особливим день присяги є не лише для новоспечених солдат. Можна лише здогадуватися, що нині твориться у серцях їхніх близьких. Мати новобранця — очільниця міської культурної галузі Олена Петрівська не приховує: сум розлучення змішався в її серці з відчуттям гордості за те, що син став справжнім захисником країни. Рядовий Петрівський впевнений: вступивши до лав ЗСУ, він зробив правильний крок.

Олена Петрівська, начальник міського відділу культури, мати новобранця: “Ви взяли на себе велику відповідальність захищати мирне життя України, це дуже по-чоловічому. Ми — батьки — гордимося вами. А знаючи славетну історію 26-ї артбригади, я, як мама і бердичівлянка, буду спокійна за вас, адже ця частина — найкраща бригада на Україні.”

Максим Петрівський, новобранець: “Усі справжні чоловіки повинні пройти військовим шляхом, виконати свій обов’язок перед Батьківщиною. Тож давайте шлях цей пройдемо чесно, не осоромивши себе, своїх батьків та командирів. Ми будемо мужніми і служитимемо у лавах ЗСУ старанно й з гідністю.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0