Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
На ріці Гнилоп’ять тривають роботи по заміні дюкерного переходу
Chatbox Местгый
А что за труба рядом, большего диаметра?
Time 19:23 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

5377 звернень від громадян надійшло до міськвиконкому за минулий рік

Time Додано: п'ятниця, 12 лют. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

На засіданні міськвиконкому звітували про розгляд звернень громадян. Кількість заяв та скарг від мешканців міста зросла у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

5377 звернень від громадян надійшло до міськвиконкому за минулий рік

Григорій Максименко начальник відділу роботи з територіальною громадою: «Протягом 2009 року до виконкому звернулося 5377 громадян. 1741 звернення від найменш соціально-захищених громадян, ветеранів війни та праці, членів багатодітних сімей, матерів-одиначок. Найбільш поширені скарги — це придбання житла, придбання ліків.»

Протягом 2009 року найбільше звернень, 1456, надійшло з питань аграрної політики щодо приватизації земельних ділянок та з питань комунального господарства, транспорту і зв’язку. Мешканці скаржились на неспроможність оплати житлово-комунальних послуг, на погане водопостачання, з питань отримання та ремонту житла, заміни та ремонту сантехніки.

Для оперативного вирішення проблем бердичівлян у виконкомі створили телефонну “гарячу” лінію. Станом на 1 січня 2010 року нею скористалося майже 40,5 тисяч громадян. Також Григорій Максименко відзначив якісну роботу не так давно утвореної мобільної групи, яка покликана реагувати на звернення мешканців міста. Гарний результат дала й операція “Свіжі очі”. На думку членів міськвиконкому, подібні форми роботи дозволяють наблизитися до проблем громадян. Вже найближчим часом відбудеться черговий обхід міста, завдяки якому керівники комунальних підприємств та представники влади спробують усунути неточності у своїй роботі та вирішити питання, що турбують бердичівлян.

Міський голова наголосив: зв’язок людей із владою у місті повинен мати двосторонній характер.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Буває не зовсім нормальне відношення до звернення, що тягне за собою серйозні наслідки. Я хотів би, щоб заступники подивилися, що діється у їхніх системах. Колективні звернення, щоб були розібрані 7по кісточкам”, по напрямкам. І були сплановані відповідні заходи на їх вирішення.»

Серед недоліків у роботі із громадою є один і, мабуть, найголовніший, зазначили на засіданні, — не завжди оперативно здійснюється аналіз колективних звернень та вживання невідкладних заходів щодо їх вирішення. Над цим у поточному році члени міськвиконкому намагатимуться працювати наполегливіше.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0