Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

50 бердичівських військовослужбовців завершили перенавчання, що проходило у рамках проекту соціальної адаптації

Time Додано: середа, 24 груд. 2008, 06:00 ( майже 9 років назад )

Тримісячні курси проводив вінницький Міжрегіональний центр соціальної адаптації, організатором виконання «Державної програми соціальної та професійної адаптації військовослужбовців» виступив профільний державний департамент Міністерства оборони України.

50 бердичівських військовослужбовців завершили перенавчання, що проходило у рамках проекту соціальної адаптації

Військові запасу та ті, хто сьогодні служить у лавах ЗСУ, освоювали «Основи малого підприємництва» та «Організацію малого бізнесу» на базі Бердичівської філії МАУП.

Вирішивши пройти такі курси, військові вчинили вірно, переконані організатори перенавчання. Не всі люди у погонах, вступаючи у цивільне життя, виявляються готовими до нього. Здобуття основних знань у сфері малого бізнесу допоможе знівелювати певний дискомфорт від такої зміни у житті зрілих людей.

Їхня тісна співпраця із військовими триватиме, впевнена директор колишньої Бердичівської філії, а тепер Житомирського інституту МАУП Тамара Семенюк. Навчальний заклад, який нещодавно підвищився у статусі, готовий прийняти послідовників нинішніх випускників.

Тамара Семенюк, директор Житомирського інституту МАУП: «У лютому ми плануємо відкрити ще одну групу. Цього разу для тих, хто хоче опанувати інформаційними технологіями... Сьогодні вміння користуватися комп’ютером потрібне чи не у кожній професії. Далі плануємо здійснити квітневий набір. Ну а згодом подивимось, згідно набору військовослужбовців.»

Відтепер те, що група бердичівських військових пройшла перенавчання та підвисила кваліфікацію, підтверджуватимуть свідоцтво державного зразка та кілька сертифікатів — Державного департаменту Міноборони, МАУП та Міжрегіонального центру соціальної адаптації військовослужбовців.

Держава вперше у цьому році взяла участь у фінансуванні проекту. Чи слід у 2009-му очікувати на її допомогу тим військовим, котрі захочуть пройти подібні курси вслід за своїми товаришами по службі?

Ігор Холоша, директор Державного департаменту адаптації військовослужбовців МОУ: «Я із впевненістю можу сказати, що для тих, хто піде слідами нинішніх випускників, обов’язково все буде. Буде більше, буде краще... Інша справа, що можливі певні труднощі, пов’язані з економічною кризою... Сьогодні ми із нетерпінням чекаємо на бюджет Міністерства оборони України. Коли побачимо його, тоді й зможемо конкретно сказати, чи буде продовжено ці курси, коли і в якому обсязі.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0