Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

50 бердичівських військовослужбовців завершили перенавчання, що проходило у рамках проекту соціальної адаптації

Time Додано: середа, 24 груд. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Тримісячні курси проводив вінницький Міжрегіональний центр соціальної адаптації, організатором виконання «Державної програми соціальної та професійної адаптації військовослужбовців» виступив профільний державний департамент Міністерства оборони України.

50 бердичівських військовослужбовців завершили перенавчання, що проходило у рамках проекту соціальної адаптації

Військові запасу та ті, хто сьогодні служить у лавах ЗСУ, освоювали «Основи малого підприємництва» та «Організацію малого бізнесу» на базі Бердичівської філії МАУП.

Вирішивши пройти такі курси, військові вчинили вірно, переконані організатори перенавчання. Не всі люди у погонах, вступаючи у цивільне життя, виявляються готовими до нього. Здобуття основних знань у сфері малого бізнесу допоможе знівелювати певний дискомфорт від такої зміни у житті зрілих людей.

Їхня тісна співпраця із військовими триватиме, впевнена директор колишньої Бердичівської філії, а тепер Житомирського інституту МАУП Тамара Семенюк. Навчальний заклад, який нещодавно підвищився у статусі, готовий прийняти послідовників нинішніх випускників.

Тамара Семенюк, директор Житомирського інституту МАУП: «У лютому ми плануємо відкрити ще одну групу. Цього разу для тих, хто хоче опанувати інформаційними технологіями... Сьогодні вміння користуватися комп’ютером потрібне чи не у кожній професії. Далі плануємо здійснити квітневий набір. Ну а згодом подивимось, згідно набору військовослужбовців.»

Відтепер те, що група бердичівських військових пройшла перенавчання та підвисила кваліфікацію, підтверджуватимуть свідоцтво державного зразка та кілька сертифікатів — Державного департаменту Міноборони, МАУП та Міжрегіонального центру соціальної адаптації військовослужбовців.

Держава вперше у цьому році взяла участь у фінансуванні проекту. Чи слід у 2009-му очікувати на її допомогу тим військовим, котрі захочуть пройти подібні курси вслід за своїми товаришами по службі?

Ігор Холоша, директор Державного департаменту адаптації військовослужбовців МОУ: «Я із впевненістю можу сказати, що для тих, хто піде слідами нинішніх випускників, обов’язково все буде. Буде більше, буде краще... Інша справа, що можливі певні труднощі, пов’язані з економічною кризою... Сьогодні ми із нетерпінням чекаємо на бюджет Міністерства оборони України. Коли побачимо його, тоді й зможемо конкретно сказати, чи буде продовжено ці курси, коли і в якому обсязі.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0