Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

5 років насторожі спокою Вітчизни. Бердичівська артилерійська бригада святкує ювілей

Time Додано: вівторок, 07 лип. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Найбільш укомплектоване та боєготовне у Збройних Силах України артилерійське з’єднання було сформовано на базі 62-ї окремої механізованої бригади. Вона була правонаступницею 119 -го навчального центру сухопутних військ та 117 гвардійської стрілецької дивізії. 5 липня 2004 року у бригаді був виданий перший військовий наказ. З нагоди ювілею накази, але лише святкові виголошували у будинку офіцерів. Привітати військових зі святом приїхали колишні товариші по службі, ветерани та представники міської і районної влади.

5 років насторожі спокою Вітчизни. Бердичівська  артилерійська бригада святкує  ювілей

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Без військових не проходить жоден захід у нашому місті. Я бажаю бригаді процвітання, і вважаю, що 26 Бердичівська артилерійська бригада — найкраща в Україні”.

За 5 років військова частина пройшла багато випробувань та вирішила багато завдань, які ставило головне командування. Бригаду чотири рази перевіряла Головна інспекція Міністра оборони і ставила добрі оцінки. Хороші результати особовий склад частини показував під час різних командно-штабних і тактичних навчань. Щороку підрозділи з’єднання відпрацьовують завдання із бойовими стрільбами. В артилерійській бригаді проходять службу не один десяток учасників бойових дій та миротворчих операцій, які набули величезного бойового досвіду в Афганістані, Іраку, Лівані, Ліберії, Сьєрра-Леоне та республіках колишньої Югославії. Пишається бригада і бойовим прапором та грамотою президента України, які їй вручили два роки тому, як кращій військовій частині 8 армійського корпусу.

В'ячеслав Горбильов, командир Бердичівської артилерійської бригади: “Незважаючи на фінансову скруту, ми продовжуємо займатися військовою підготовкою. Ми сьогодні готові виконувати усі завдання, що стоять перед нами. Бригада буде брати участь у військовому параді до Дня Незалежності України”.

Відтепер, військовослужбовців, які сумлінно виконують свій обов'язок перед державою і творять славну історію 26 бригади відзначатимуть спеціальним нагрудним знаком її командира. Взірців військової звитяги записуватимуть до Книги пошани частини. Одним із перших туди потрапить перший командир бригади Анатолій Клочко.

Анатолій Клочко, перший командир Бердичівської артилерійської бригади: “Той час, проведений тут, залишиться у моєму серці. Я отримав велику військову закалку, яка допомагає вижити в умовах дикого українського капіталізму”.

Нинішнє покоління воїнів-артилеристів примножує здобутки ветеранів Великої Вітчизняної війни і вписує нові сторінки у історію українських Збройних сил.

Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0