Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

45 випускників Бердичівської філії МАУП отримали дипломи державного зразка

Time Додано: понеділок, 19 трав. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

У Бердичівській філії МАУП особливий день: 45 випускників закладу отримали дипломи спеціалістів. Документи управлінців, психологів та бухгалтерів справжні, державного зразка. І колишні студенти, і колектив філії не приховують: дочекатися цього моменту було непросто. Міністерство освіти України, починаючи із березня, роздрукувало близько 12-ти тисяч дипломів МАУП, говорить директор закладу, Тамара Семенюк. Такий обсяг роботи потребував певного часу, тому і виникла затримка. Сьогоднішні випускники філії не ставлять під сумнів справжність отриманих ними документів та пишаються званням спеціаліста.

45 випускників Бердичівської філії МАУП отримали дипломи державного зразка

Ірина Славна випускниця Бердичівської філії МАУП: “Ми отримали дипломи державного стандарту. Не зважаючи ні на які проблеми, сьогодні ми є дипломованими спеціалістами. Я вдячна колективу закладу за те, що навчали нас та передали нам свої знання.”

Володимир Славний випускник Бердичівської філії МАУП: “Сьогодні нас урочисто привітали і вручили ці дипломи. Я довго чекав цього моменту, багато чув неприємних речей, та ці слова виявилися нічим.”

Для закладу, в якому було здобуто вищу освіту, колишні студенти приготували приємний сюрприз — подарували принтер.

Із святковим днем випускників філії привітав фінансовий директор заводу “Прогрес” Євген Мончаківський. Хто зна, може кар’єра когось із цих спеціалістів продовжуватиметься та зростатиме саме на цьому підприємстві.

Євген Мончаківський фінансовий директор ВАТ “БМЗ “Прогрес”: “Ви за цей період здійснювали капіталовкладення у свої знання. Бажаю, щоб ці вкладення повернулися до вас сторицею.”

Згідно із графіком Міносвіти з видачі дипломів МАУП, говорить Тамара Семенюк, усі студенти, що випустилися у 2007-му, за умови відсутності заборгованості, отримають дипломи до кінця червня цього року.

Тамара Семенюк директор Бердичівської філії МАУП: “На сьогодні ще не отримали дипломів студенти групи соціально-правової роботи та п’ятеро психологів. Їхні дипломи ще знаходяться у друку — Міносвіти не встигає... Нарешті, хоча і з невеликою затримкою, люди зможуть реалізувати свої плани... Саме головне — зробити кар’єру спеціалісту, який має вищу освіту.”

Того ж дня, коли випускники прощалися зі стінами закладу, із умовами прийому до Бердичівської філії МАУП ознайомлювалися ті, хто вирішив здобути вищу освіту саме тут. Для них було влаштовано День відкритих дверей. Знаючи, що у першу чергу цікавить абітурієнтів, викладачі філії демонстрували дипломи — і державного зразка, і міжнародного, і той, що можна почіпити у себе в кабінеті за склом. До уваги майбутніх студентів Тамара Семенюк представила все, чим гордиться її заклад: бібліотеку, лекційні аудиторії, комп’ютерний клас. Усе сучасне, наголошує вона: від літератури до меблів та обладнання. Відвідувачам екскурсія сподобалася.

Наталія Богачова бердичівлянка: “У Бердичеві існує заклад, достойний нашого міста. У ньому виховують кваліфіковані кадри... У філії сильна матеріально-технічна база, професійні педагоги... ”

Сергій Богаткін бердичівлянин: “Сьогодні я прийшов сюди із своєю племінницею, яка проживає у Чуднові. Багато чули про МАУП, ось і вирішили прийти сюди, подивитися, поспілкуватися із викладачами... За своє життя я багато бачив різних навчальних закладів. Тут дуже гарно, мені сподобалося.”

Самореалізація — кар’єра — самодостатність... Тамара Семенюк впевнена: саме цим шляхом пройдуть колишні, нинішні та майбутні студенти Бердичівської філії МАУП.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0