Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

4 кити – освіта, медицина, культура і спорт: як розвивалися вони у Бердичеві у 2017-му, відзвітував Василь Мазур

Time Додано: середа, 06 груд. 2017, 17:52 ( 6 міс. назад )

Окремо на розвитку у 2017-му році у Бердичеві галузей освіти, медицини, культури та спорту зупинився міський голова під час традиційного щорічного звіту перед громадою міста.

4 кити – освіта, медицина, культура і спорт: як розвивалися вони у Бердичеві у 2017-му, відзвітував Василь Мазур 4 кити – освіта, медицина, культура і спорт: як розвивалися вони у Бердичеві у 2017-му, відзвітував Василь Мазур 4 кити – освіта, медицина, культура і спорт: як розвивалися вони у Бердичеві у 2017-му, відзвітував Василь Мазур 4 кити – освіта, медицина, культура і спорт: як розвивалися вони у Бердичеві у 2017-му, відзвітував Василь Мазур 4 кити – освіта, медицина, культура і спорт: як розвивалися вони у Бердичеві у 2017-му, відзвітував Василь Мазур

105 млн. грн. із міської казни, інформував, пішло цьогоріч на розвиток освітянської галузі. Більше половини з цієї суми виділили дитсадкам, третину – школам, решту – ДЮСШ, ЦПО ім. Разумкова, оздоровчому табору «Соколятко». Окрема увага приділяється у Бердичеві дітям з особливими потребами, продовжив Василь Мазур: у садках діють 2 групи санаторного типу та 29 корекційних груп, на базі шести шкіл працюють логопедичні пункти, 72 дитини проходять індивідуальне навчання, у 1-й та 18-й школах функціонують 4 спецкласи, у 1-й, 6-й та 12-й школах впроваджено інклюзивне навчання.

За рахунок міського бюджету, інформував міський голова, в освітянських закладах були проведені поточні ремонти, реконструйовані комерційні вузли обліку газу, у НВК № 10 встановили нові вікна та облаштували спортмайданчик. Окрім того, виготовили документацію на капремонт у 22-му садку та 15-му ліцеї. Майже 5,0 млн. грн. із місцевої казни пішло на будівництво дитсадка на Червоній Горі, держава, у свою чергу, допомогла 2-ма мільйонами. У планах на наступний рік, зі слів Василя Мазура, термомодернізація будівель, капітальні ремонти, продовження оновлення матеріально-технічної бази.

Щодо галузі медицини, то у 2017-му Бердичів було визначено центром 4-го госпітального округу. За 9 місяців місцева медицина отримала від держави майже 63,0 млн. грн. Місто ж подбало, аби у лікарні збереглися 34 понаднормові ліжка – це обійшлося йому у більш ніж 4,5 млн. грн. Окрім того, 5,6 млн. грн. із міського бюджету виділили на зарплату медпрацівникам; 6,4 млн. – на сплату за енергоносії; 0,179 млн. грн. – на медикаменти (у т. ч. пільгові), 0, 202 млн. грн. – на медикаментозне забезпечення дітей з інвалідністю.

Місцеву медицину зміцнювали на лише за рахунок бюджетних коштів, нагадав Василь Мазур: так 1,5 млн. грн. на закупівлю обладнання для реанімаційного відділення пожертвував меценат Вірджиніо Фідансе. Сьогодні, проінформував міський голова, ведуться перемовини з рядом закладів, знову таки, з приводу придбання нового обладнання для лікарні.

Звітувати про розвиток у поточному році культурної галузі у Бердичеві очільник міста розпочав із театру. Ця тема – на слуху у багатьох, зауважив, на його ж думку, ідею створення театру підтримує той, хто хоче жити у Бердичеві та опікується належним вихованням підростаючого покоління.

221 мистецький захід за 10 місяців, а паралельно – Гран-Прі, перші та призові місця на обласних та всеукраїнських мистецьких форумах. Все це – колектив міського Палацу культури спільно з колегами по галузі, закладами освіти й спорту.

Щодо галузі спорту, то, зокрема, вже розроблена документація та проводиться тендер на виконання робіт з реконструкції плавального басейну (система вентиляції, утеплення, заміна системи очистки води тощо), відзвітував міський голова. За сприяння народного депутата України Олександра Ревеги, держава виділила кошти на реконструкцію майданчика зі штучним покриттям на Червоній Горі. Наступного року, проінформував Василь Мазур, у Бердичеві планують облаштувати ще два подібні майданчики.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0