Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

29 серпня – День пам’яті загиблих захисників

Time Додано: четвер, 29 серп. 2019, 19:21 ( 22 дн. назад )

На державному рівні, і в Бердичеві сьогодні вперше вшановують День пам’яті загиблих захисників. Дату вибрано невипадково: 5 років тому, 29 серпня, під час виходу з оточення так званим «зеленим коридором» під Іловайськом колони українських військ потрапили під російських обстріл. За офіційними даними, полягли 366 українських бійців, 429 отримали поранення, а 3 сотні вояків потрапили у полон, більша частина із яких пропали безвісти…

29 серпня – День пам’яті загиблих захисників

Вшанувати пам’ять усіх загиблих, і наших земляків, нагадати усім про ті події, бердичівляни прийшли по обіді до меморіалу «Слава Героям».

Якщо ще 5 літ тому соняшник був просто квіткою, то сьогодні став символом пам’яті однієї із найкривавіших трагедій війни на Сході, символом подій під Іловайськом.

Під портретами загиблих синів і чоловіків схиляють голови у глибокій печалі їх матері й дружини. У серці мають біль, що із роками не стихає…

Міський голова Василь Мазур вручив нагороду Міністерства оборони України «Знак Пошани» матері Олександра Пителя Людмилі Андріївні, котра, із певних причин, не змогла поїхати до столиці. Подібні відзнаки у Києві отримали днями батьки Олександра Венгера, Сергія Сідлецького, Романа Абрамова, Віталія Дульчика. Це наші захисники, котрі загинули найпершими у цій війні… Молебень за загиблими біля меморіалу відправили отці УПЦ.

Під звуки печальної пісні «Плине кача» представники громадськості, влади, освітніх і трудових колективів поклали вінки і квіти, у знак вічної пам’яті та безмежної вдячності захисникам України.

Chatbubbles Коментарів: 0