Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

26 сесія Бердичівської міської ради: від бюджетних та земельних питань – до пісень та танців у «Різному»

Time Додано: четвер, 04 груд. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

Оперативністю, переважною одностайністю та урочистою атмосферою відзначилася 26-та сесія Бердичівської міської ради. До останнього спонукало професійне свято: народні обранці зібралися напередодні Дня органів місцевого самоврядування. Двом першим чинникам передували засідання постійних комісій, на яких усі 30 із лишнім питань були розглянуті та здебільшого узгоджені. До їхнього числа увійшли зміни до міського бюджету на 2008-й рік та затвердження звіту про його виконання за 9 місяців поточного року. Начальнику фінансового управління Аллі Пацатій залишилося лише відповісти на запитання депутата Собка «Скільки складає перевиконання бюджету та куди пішли ці гроші?»

26 сесія Бердичівської міської ради: від бюджетних та земельних питань – до пісень та танців у «Різному»

Алла Пацата, начальник міського фінансового управління: «Загальне перевиконання станом на 1 жовтня 2008-го року складає 2 млн. 629 тис. грн. Воно було направлено на розрахунки за інсулін — 130 тис., на розрахунки за спожиті енергоносії — 72,5 тис., на покриття різниці у тарифах комунальним підприємствам — 2 млн. 160 тис. і на зарплату та нарахування працівникам терцентру та галузей культури та фізичної культури та спорту — 266 тисяч гривень.»

У комунальну власність територіальної громади міста безоплатно прийнято приміщення автовокзалу, що розташоване на пл. Привокзальній. Із відповідним зверненням до міської влади виступила фірма-забудовник об’єкту. Така ж доля чекає на очисні споруди колишнього Бердичівського управління водоканалізаційного господарства та прилеглу до них земельну ділянку площею 30 га. У подальшому у відбудові споруд міська влада розраховує на допомогу держави, а поки що, зі слів заступника міського голови Володимира Пономарчука, місту потрібно витратити близько 90 тис. грн. на необхідні розрахунки.

Зняли із порядку денного питання «Про порядок надання громадянам земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд». На думку міського голови, воно заслуговує на те, щоб стати темою окремої сесії, і буде розглянуте, скоріш за все, на початку наступного року.

Найприємнішим і таким, де не треба було піднімати руки, виявилося питання «Різне». У ньому артисти міського Палацу культури та колектив музичної школи привітали працівників виконавчого комітету та представників депутатського корпусу зі святом працівників органів місцевого самоврядування.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0