Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

26 сесія Бердичівської міської ради: від бюджетних та земельних питань – до пісень та танців у «Різному»

Time Додано: четвер, 04 груд. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Оперативністю, переважною одностайністю та урочистою атмосферою відзначилася 26-та сесія Бердичівської міської ради. До останнього спонукало професійне свято: народні обранці зібралися напередодні Дня органів місцевого самоврядування. Двом першим чинникам передували засідання постійних комісій, на яких усі 30 із лишнім питань були розглянуті та здебільшого узгоджені. До їхнього числа увійшли зміни до міського бюджету на 2008-й рік та затвердження звіту про його виконання за 9 місяців поточного року. Начальнику фінансового управління Аллі Пацатій залишилося лише відповісти на запитання депутата Собка «Скільки складає перевиконання бюджету та куди пішли ці гроші?»

26 сесія Бердичівської міської ради: від бюджетних та земельних питань – до пісень та танців у «Різному»

Алла Пацата, начальник міського фінансового управління: «Загальне перевиконання станом на 1 жовтня 2008-го року складає 2 млн. 629 тис. грн. Воно було направлено на розрахунки за інсулін — 130 тис., на розрахунки за спожиті енергоносії — 72,5 тис., на покриття різниці у тарифах комунальним підприємствам — 2 млн. 160 тис. і на зарплату та нарахування працівникам терцентру та галузей культури та фізичної культури та спорту — 266 тисяч гривень.»

У комунальну власність територіальної громади міста безоплатно прийнято приміщення автовокзалу, що розташоване на пл. Привокзальній. Із відповідним зверненням до міської влади виступила фірма-забудовник об’єкту. Така ж доля чекає на очисні споруди колишнього Бердичівського управління водоканалізаційного господарства та прилеглу до них земельну ділянку площею 30 га. У подальшому у відбудові споруд міська влада розраховує на допомогу держави, а поки що, зі слів заступника міського голови Володимира Пономарчука, місту потрібно витратити близько 90 тис. грн. на необхідні розрахунки.

Зняли із порядку денного питання «Про порядок надання громадянам земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд». На думку міського голови, воно заслуговує на те, щоб стати темою окремої сесії, і буде розглянуте, скоріш за все, на початку наступного року.

Найприємнішим і таким, де не треба було піднімати руки, виявилося питання «Різне». У ньому артисти міського Палацу культури та колектив музичної школи привітали працівників виконавчого комітету та представників депутатського корпусу зі святом працівників органів місцевого самоврядування.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0