Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

26 Бердичівська артилерійська бригада відсвяткувала День ракетних військ і артилерії

Time Додано: вівторок, 04 лист. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

У міському будинку офіцерів відбулося урочисте святкування Дня ракетних військ і артилерії. Бердичівській артилерійській бригаді вже чотири роки. 2008-й став для частини періодом високої активності. У вересні особовий склад взяв участь у масштабних тактичних навчаннях на рівненському полігоні. Дії членів бригади високу оцінив Президент та начальник генерального штабу України. До 17-ї річниці визволення України, бригада взяла участь у параді на Хрещатику. А духовий оркестр артилеристів під командуванням майора Мирона Скиби очолив зведений оркестр збройних сил України.

26 Бердичівська артилерійська бригада відсвяткувала День ракетних військ і артилерії

Сьогодні у склад бригади входять 5 дивізіонів. 2 гаубичних — один з яких був сформований на базі дислокованого у Суми реактивного «Урагану», гарматний, протитанковий та дивізіон артилерійської розвідки. На озброєнні у бердичівських артилеристів найпотужніші одиниці військової техніки — це самохідні артустановки «Гіацинт», протитанкові керовані гармати та ракети. У розвідників — сучасна апаратура. Наступного тижня бригада чекає поповнення — 140 солдат. Юрій Риштун, заступник командира 26 Бердичівської артилерійської бригади з виховної роботи: “Я сподіваюсь, що керівництво Житомирської обласної державної адміністрації не даремно другий рік поспіль нагородило нашу бригаду перехідним прапором. Я думаю, ми будемо тільки покращувати і примножувати наші здобутки. Ще дуже приємно, що в цьому році наша бригада, відповідно до наказу Міністра оборони України від 21 серпня, була перейменована в 26 Бердичівську артилерійську бригаду”.

У день свого професійного свята військові поздоровили ветеранів- артилеристів. Вони розповіли про історію свята — про те, наскільки важливою була участь військ при обороні Радянського союзу, зокрема Києва, Москви, Сталінграда, при взятті Берліну.

Стріляти тільки по учбовим мішеням та використовувати свої вміння тільки на навчальних полігонах побажали артилеристам представники міської та районної влади, товариства сприяння оборони України і всі гості свята

Автор Алла Губко

Камера Віталій Сінєльников

Chatbubbles Коментарів: 0