Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

23 та 27 вересня для транспорту та пішоходів перекриють залізничний переїзд на вул. Леніна

Time Додано: вівторок, 23 вер. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Перекриватимуть з 8-ї ранку до 16-ї години. Решту часу рух транспорту переїздом буде вільним. Козятинська дистанція колії проводитиме роботи із заміни колійних решіток на ділянці 29-й, 30-й та 31-й км. перегону Демчин-Бердичів. Про це представник дистанції колії повідомив на нараді, що відбулася за участю відповідних служб міста. За людьми, які захочуть перетнути переїзд, слідкуватимуть працівники лінійного відділу міліції на ст. Бердичів та козятинські залізничники. Останні застерігають мешканців Бердичева від необдуманих кроків та попереджають: переходити з одного боку переїзду на інший не буде можливості.

23 та 27 вересня для транспорту та пішоходів перекриють залізничний переїзд на вул. Леніна

Володимир Міщенко нач. дільниці Козятинської дистанції колії: “У бік Бердичева рухатиметься господарчий потяг, який здійснюватиме ремонт. Достеменно невідомо, чи саме з 8-ї перекриється переїзд. Та о 9-10-й годині — точно. На переїзді стоятиме потяг, тому перейти пішоходам через нього буде неможливо.”

Значно обмеженим у вівторок та суботу буде рух міського транспорту, повідомив заступник міського голови Сергій Онофрійчук.

Сергій Онофрійчук заступник Бердичівського міського голови: “У період з 8-ї до 16-ї будуть працювати автобуси № 4 та № 4А. Вони здійснюватимуть рух від від пішохідного мосту на залізничній станції до переїзду, і у зворотному напрямку. Від залізничної станції мешканці міста зможуть дістатися у різні точки міста. Ми просимо вибачення за тимчасові незручності, але залізничникам необхідно до зими виконати ремонті роботи.”

Зі слів представника з Козятина, перекриття переїзду на вул. Леніна не останнє у цьому році. Впродовж ремонту 23 та 27 вересня на місті існуючого переїзду мають встановити лише тимчасовий.

Володимир Міщенко нач. дільниці Козятинської дистанції колії: “Через деякий час на цьому ж переїзді довиконають заплановані роботи, після чого встановлять новий настил та відремонтують підходи до нього. Якість руху через даний переїзд значно покращиться.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0