Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

23 та 27 вересня для транспорту та пішоходів перекриють залізничний переїзд на вул. Леніна

Time Додано: вівторок, 23 вер. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Перекриватимуть з 8-ї ранку до 16-ї години. Решту часу рух транспорту переїздом буде вільним. Козятинська дистанція колії проводитиме роботи із заміни колійних решіток на ділянці 29-й, 30-й та 31-й км. перегону Демчин-Бердичів. Про це представник дистанції колії повідомив на нараді, що відбулася за участю відповідних служб міста. За людьми, які захочуть перетнути переїзд, слідкуватимуть працівники лінійного відділу міліції на ст. Бердичів та козятинські залізничники. Останні застерігають мешканців Бердичева від необдуманих кроків та попереджають: переходити з одного боку переїзду на інший не буде можливості.

23 та 27 вересня для транспорту та пішоходів перекриють залізничний переїзд на вул. Леніна

Володимир Міщенко нач. дільниці Козятинської дистанції колії: “У бік Бердичева рухатиметься господарчий потяг, який здійснюватиме ремонт. Достеменно невідомо, чи саме з 8-ї перекриється переїзд. Та о 9-10-й годині — точно. На переїзді стоятиме потяг, тому перейти пішоходам через нього буде неможливо.”

Значно обмеженим у вівторок та суботу буде рух міського транспорту, повідомив заступник міського голови Сергій Онофрійчук.

Сергій Онофрійчук заступник Бердичівського міського голови: “У період з 8-ї до 16-ї будуть працювати автобуси № 4 та № 4А. Вони здійснюватимуть рух від від пішохідного мосту на залізничній станції до переїзду, і у зворотному напрямку. Від залізничної станції мешканці міста зможуть дістатися у різні точки міста. Ми просимо вибачення за тимчасові незручності, але залізничникам необхідно до зими виконати ремонті роботи.”

Зі слів представника з Козятина, перекриття переїзду на вул. Леніна не останнє у цьому році. Впродовж ремонту 23 та 27 вересня на місті існуючого переїзду мають встановити лише тимчасовий.

Володимир Міщенко нач. дільниці Козятинської дистанції колії: “Через деякий час на цьому ж переїзді довиконають заплановані роботи, після чого встановлять новий настил та відремонтують підходи до нього. Якість руху через даний переїзд значно покращиться.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0