Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

23 лютого своє свято відзначили захисники Вітчизни

Time Додано: понеділок, 25 лют. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

У Будинку офіцерів вшанували тих, хто причетний до високого звання захисника Вітчизни, звання, що є єдиним для всіх: від вкритих сивиною та увінчаних нагородами ветеранів до молоді, яка лише нещодавно одягнула військову форму. Подвиги захисників Вітчизни — це велика та велична правда історії нашої країни, зазначив у своєму виступі командир 26-ї артилерійської бригади В’ячеслав Горбильов. 23 лютого - це свято і ветеранів Великої Вітчизняної війни, і нинішніх військовослужбовців, яким випала доля вписати нові сторінки до літопису української армії, вважають артилеристи.

23 лютого своє свято відзначили захисники Вітчизни

Юрій Риштун заступник командира 26-ї артбригади із гуманітарних питань: "На сьогоднішній день ми несемо найкращі традиції, що їх нам передали ті офіцери, старше покоління. Ці традиції ми несемо в наші війська, у оновлені збройні сили України. Я вважаю, що це - дуже велична справа, коли ми відзначаємо це свято і передаємо молоді все найкраще."

Військових із їхнім святом привітали заступник міського голови Іван Демусь та голова Бердичівської РДА Леонід Бакановський. Із їхніх рук кращі офіцери та солдати 26-ї артригади отримали грамоти та грошові винагороди. Понад 180 представникам особового складу частини було оголошено подяки від керівництва бригади. На думку полковника запасу Миколи Вдовиченка, попри зміну часів, нині 23 лютого, як і десятиліття назад, асоціюється із мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині.

Микола Вдовиченко голова Бердичівської спілки ветеранів Афганістану: "Це свято відзначалося, відзначається і, я думаю, буде відзначатися у майбутньому. Тому що воно є святом справжніх чоловіків. Чоловік є не тільки захисником своєї родини, але, в першу чергу, своєї Батьківщини. Це було доведено вже не раз: і на фронтах громадянської війни, і під час великої Вітчизняної, і у подальшому."

Багато хто сьогодні сприймає день 23 лютого як "чоловіче професійне свято". Та безпосереднє відношення до нього мають і чимало жінок. Близько ста представниць слабкої статі несуть службу у 26-й артилерійській бригаді. Емма Брюханова служить у ній вже 9 років.

Емма Брюханова технік вузла зв’язку 26-ї артилерійської бригади: "Я вважаю, що День захисника Вітчизни є також святом жінок-військовослужбовців. Ці жінки, призиваючись у свій час на службу, присягалися обороняти Україну, захищати її суверенітет, територіальну цілісність та недоторканість. Це - насамперед свято наших дідів та батьків. Головне те, що ми пам’ятаємо про це."

Приємним подарунком для усіх присутніх на святі став концерт, під час якого представники мистецьких кіл міста вітали усіх тих, хто завжди готовий не тільки відбити напад ворога, але й захистити скривдженого.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0