Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

22 людини зустріли Новий рік у витверезнику

Time Додано: вівторок, 05 січ. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Ніна Сільченко, кореспондент: «Усі свята супроводжуються сміхом, веселощами та випивкою. Після гучно проведеного старого року, зустрічі нового деякі люди, самі цього не бажаючи, потрапляють до центру детоксикації. Простішими словами до витверезника. Чи багато бердичівлян після свят прокинулося у такому досить цікавому місці?»

22 людини зустріли Новий рік у витверезнику

Центр детоксикації та медичного витверезення створений у березні 2007 року, розповідає його начальник Іван Каневський. Підпорядкована установа Бердичівській центральній міській лікарні. За 2009 рік через руки працівників центру пройшло 1656 чоловік. Доставляють “клієнтів” самі працівники установи за вказівкою чергового міськрайвідділу внутрішніх справ, приватні та державні служби охорони або ж лікарі швидкої.

Іван Каневський, начальник Центру детоксикації та медичного витвереження: «При доставці до витверезника ми здійснюємо медичний огляд людини. Цим займаються фельдшери. При необхідності навіть викликаємо швидку: це важкі випадки.»

У порівнянні із минулим роком, каже Іван Каневський, людей, які потрапили до витверезника побільшало на чоловік 100-150. При чому серед так званих “відвідувачів” часто трапляються жінки.

Іван Каневський, начальник Центру детоксикації та медичного витвереження: «За період святкування Нового року і до сьогодні у нас вже було 22 людини. За період святкувань ми перевезли 4 мертвих тіла. Перевозимо за вказівкою Бердичівського МВ УМВС. Де людина помре, звідти ми її і забираємо: із підвалів, з річок, з квартир.»

У Центр часто приходять люди без постійного місця проживання. Приходять самі, оскільки знають, що їх тут прихистять та допоможуть, розповідає начальник Центру детоксикації. Працівники установи самі намагаються створити нормальні умови для огляду людей та для їхнього подальшого перебування там. У кімнаті для обстеження ступеня алкогольного сп’яніння нетверезих, ремонт своїми руками зробили ті, хто працюють у центрі.

Бувають випадки, говорить Іван Каневський, що людина потрапляє до них неодноразово. У новорічну ніч один чоловік разом із працівниками витверезника провів 2009 рік, а через декілька годин знову прибув до установи. Так він і зустрів 2010, каже начальник центру. Якщо можна дізнатися у людини її адресу або ж телефон, то про місцезнаходження нетверезого обов’язково повідомляють його родині. Керівництво та лікарі Центру бажають усім не опинятися у подібних закладах та вести здоровий образ життя.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0