Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

22 команди змагається у відкритому чемпіонаті Бердичівського району з міні-футболу

Time Додано: четвер, 21 жовт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Третій турнір Бердичівського району з міні-футболу знову розпочато. Як зазначають організатори, районний відділ молоді та спорту, він уже став традиційним. Позаминулого року у турнірі брали участь 10 команд, минулого — 12, цьогоріч їх аж 22.

22 команди змагається у відкритому чемпіонаті Бердичівського району з міні-футболу

Більше двох сотень учасників. На думку фахівців, це свідчить про те, що змагання набувають все більшої популярності серед футболістів сіл та селищ району, майстрів шкіряного м’яча Бердичева і навіть Вінничини. Через те, що кількість команд та учасників побільшала, розповів голова районної ради Юрій Михальчук, вони внесли до турніру деякі зміни.

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: «Враховуючи ситуацію із різними класами команд, ми цього року їх розділили: більш сильні команди погодилися грати у Відкритому чемпіонаті Бердичівського району, а в першості — інші команди. Хто переможе у першості, перейде у чемпіонат (2 команди), а з чемпіонату 2 команди перейдуть у першість.»

У першості чемпіонату братиме участь 10 команд. Хто з них найсильніший, покаже час. Поки що результати не дають можливості спрогнозувати перемогу тієї чи іншої команди. Капітан клубу “Нива” села Маркуші Олександр Гончарук вважає: згуртованість та наполегливість — запорука успіху кожної команди, яка виступає на чемпіонаті.

Олександр Гончарук, капітан команди “Нива” с. Маркуші: «Наша команда вже вдруге бере участь у цих змаганнях. Перший раз був для нас досвідом. Я думаю, ми виступимо вдруге з кращим результатом.»

Спостерігаючи за іграми, говорить Юрій Михальчук, переконуєшся, що у хлопців велика жага до перемоги. Навіть ті, хто вперше беруть участь у турнірі, показують гарний футбол.

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: «Я думаю, що з кожним роком майстерність гравців зростає. Хочу підкреслити, що головне у змаганнях — участь. Як бачите, всі мають відповідну форму, організація гарна. Думаю, що відділ молоді і спорту Бердичівської РДА на висоті проводить ці змагання. Цей майданчик має багато здобутків з хокею на траві, так, я думаю, він матиме гарні результати і з футболу, які виллються, може, у результати всієї України. Хочеться побажати учасникам більше наснаги, більше впевненості і більше бажання до перемоги. А перемога прийде.»

У суботу 23-го жовтня на спортивному майданчику у Гришківцях зустрінуться команди першості. А у неділю не менш видовищним футболом радуватимуть глядачів команди вищої ліги. Триватиме чемпіонат більше трьох місяців.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0