Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

2:1 і 0:0 — результат зустрічі бердичівлян з київської “Чайкою”

Time Додано: понеділок, 25 жовт. 2010, 06:00 ( близько 7 року назад )

Восьмий тур Першості України з футболу серед команд дитячо-юнацької ліги цієї суботи відіграли вихованці ДЮСШ м.Бердичева. Юнаки 94-го та 96-го рр.народження приймали на своєму полі ровесників зі столичного футбольного клубу “Чайка”. Першими у боротьбу з досить сильними суперниками завзято вступили вихованці Володимира Керносенка.

2:1 і 0:0 — результат зустрічі   бердичівлян з київської “Чайкою”

Олександр Подгорчук, директор ДЮСШ м. Бердичева: “Більше часу вигравали, рахунок був 1:0, але у другому таймі арбітр став приймати якісь незрозумілі рішення, хлопці трохи “підсіли” і пропустили два м’ячі”.

Не принесла бажаних голів і гра юнаків 96-го року народження. Протягом першого тайму ані бердичівляни, ані кияні не спромоглися відкрити рахунок. Після перерви вихованці Бориса Клочкова відвоювали перевагу на полі і створили кілька гострих моментів поблизу воріт суперника, але до сітки м’яч так і не втрапив. Ні з чим пішли з поля і гості: кінцевий результат зустрічі — 0:0.

Олександр Підгорчук, директор ДЮСШ м. Бердичева: “У нас, висловлюючись словами Вищої ліги, переповнений лазарет: багато травмованих гравців, тому було важко знайти їм заміну. Але хлопці старались, що у них не забереш, то це бажання грати. А футбол є футбол”.

Більш вдало вихованці ДЮСШ м. Бердичева виступили на зональних змаганнях спартакіади школярів Житомирської області, які пройшли 22 жовтня. Підопічні Олександра Репутацького та Володимира Керносенка посіли там перше місце, перегравши з рахунком 2:1 команду Бердичівського району та 3:2 — футболістів Любарщини. На початку листопада бердичівляни змагатимуться за першість у фіналі спартакіади, що пройде у Коростені.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков