Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

2016-2018-й роки – близько 4,0 млн. грн. на медицину Бердичева спрямував Олександр Ревега.

Time Додано: неділя, 16 черв. 2019, 16:04 ( 4 міс. назад )

2016-2018-й роки, близько 4,0 млн. грн., 10 позицій, на які ця сума була витрачена. Мова йде про кошти з державного фонду соціально-економічного розвитку, що «завів» до медичної галузі Бердичева Олександр Ревега. Професіоналізм лікарів та сучасне, а не старе, як світ, обладнання – запорука якісного медичного обслуговування, що його потребують люди – від новонароджених і до вже шанованого віку. Розуміючи це, народний депутат України намагався відповісти на потреби не якогось одного закладу, не якоїсь однієї категорії населення. І це з урахуванням того, що Бердичів, і зокрема, його медицина, в України далеко не єдині, хто потребує коштів на оновлення. Двічі Олександрові Ревезі вдалося направити державні кошті на реконструкцію будівлі на розі Житомирської й Короленка під центр ПМСД (загальна сума склала 1,4 млн. грн.). Дещо згодом таким само чином депутат посприяв тому, аби приміщення центру, в якому нині працюють сімейні лікарі та діє дитяча поліклініка, наповнилося новими меблями, комп’ютерною технікою та електрокардіографами (на ці ціли було витрачено 885,0 тис. грн.).

2016-2018-й роки – близько 4,0 млн. грн. на медицину Бердичева спрямував Олександр Ревега.

З одного боку, ось це обладнання має цілком конкретну вартість – понад 900,0 тис. грн. А з іншого… Хто визначить, скільки то коштує, коли завдяки сучасному апарату для штучної вентиляції легень передчасно народжене немовля отримує невідкладну допомогу і повноцінно живе далі?.. Самі лікарі бердичівського Центру Жінки оцінюють: апарат, що з’явився у закладі завдяки Ревезі, начинений усім необхідним, аби чітко «відчувати» дитину та уникати «агресивних» методів допомоги. І жодного дискомфорту.

Катерина Бегар, лікар-педіатр-неонатолог акушерського відділення Бердичівської міської лікарні

Коли доля розпорядилася зустрічати старість не у колі близьких, а серед таких само, як ти, самотніх у стінах геріатричного пансіонату… Коли вимушений відновлювати здоров’я на лікарняному ліжку обласного військового шпиталю… Коли, щоразу роблячи ін’єкцію, наражаєшся на небезпеку підчепити якийсь вірус… Вони прагнули вибудувати зв’язок між собою і зробили це – місто, його медики і депутат. Так у лікарні з’явилися деструктори голок, у шпиталі та медичному коледжі – комп’ютери, в обласному перинатальному центрі – фетальні монітори, у пансіонаті – апарат УЗТ. Сотні тисяч гривень державних коштів знайшли своє «здорове» призначення.

Фіброгастродуеноскоп, вартість – більш ніж півмільйона… В обстеженні стравоходу, шлунку, ділянок 12-палої кишки йому немає рівних, констатують лікарі-ендоскопісти, цей апарат часто виявляє серйозну загрозу, надійно сховану у нетрях організму і тому непомітну. Через Фонд соцекономрозвитку Олександр Ревега зміг добитися того, що лікарня придбала цей апарат.

Чиста лікарня – безпечна для пацієнта. Аби у відділеннях закладу було чисто, туди придбали нові професійні системи прибирання та дезінфекції на загальну суму 140,0 тис. грн. У результаті відчутно зекономили електроенергію та зменшили навантаження на персонал.

Зручно, затишно, сучасно – це значить, що на них звертають увагу: так оцінюють зміни в інфекційному відділенні міської лікарні його пацієнти. Дізнавшись про те, що там не завадило б замінити старі тумбочки й ліжка, Ревега пообіцяв за можливості вирішити проблему. Що й зробив. І запевняє, що й робитиме все для того, аби люди відчули: про них дбають.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Дмитро Піньківський

Chatbubbles Коментарів: 0