Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

20 тисяч паломників взяли участь в урочистостях Матері Божої Святого Скапулярію

Time Додано: понеділок, 23 лип. 2018, 17:21 ( 3 міс. назад )

На дужих чоловічих раменах урочисто виносять із Санктуарію Ікону Матері Божої Бердичівської. Несуть площею Святого Йоана Павла ІІ, крізь ряди паломників, котрі спрагло простягають до святині руки. У цьому святому місці з усіх доріг зійшлись і з’їхались понад 20 тис. римо-католиків та вірян інших конфесій, піших, велосипедних та автобусних паломництв. Вони не лише із різних куточків України, також із Польщі, Гани, Білорусі, Індії, Швейцарії, Італії, Ізраїлю, Данії, США.

20 тисяч паломників взяли участь в урочистостях Матері Божої Святого Скапулярію

Із внесенням Ікони Матері Божої Святого Скапулярію та урочистої ходи священиків розпочинається святкова Літургія. Цьогоріч, у 20-у річницю коронації та з нагоди 1030-ої річниці існування церкви, її гасло: «Україно, ось Твоя Мати». Кожен приніс у серці до Матері Божої як особисте прохання, так і спільне – про мир в Україні.

На чолі Урочистої Служби – Архієпископ Ренато Боккардо, ординарій дієцезії Сполето-Норчія (Італія). Архієпископ називає й себе паломником, а те, що побачив, неодмінно візьме із собою в Італію. Його молитва за сім’ї, дітей, щоб ті ніколи не бачили війни. У вітальній промові Архієпископ чимало згадує Йоана Павла ІІ, цитує його звернення до молоді.

Діти традиційно вітають усіх паломників і окремо – шанованого гостя з Італії.

Участь в урочистостях беруть: Митрополит Львівський Архієпископ Мечислав Мокшицький, численні єпископи, серед яких – Ординарій Києво-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький, представники Ордену Босих Кармелітів отець Юзеф Кухарчик та отець Лукаш Касперек. Привітав присутніх Посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло. На урочистостях присутні: радник Президента України Юрій Богуцький та народний депутат України Володимир Литвин, голова Бердичівської районної ради Софія Томашевська, Бердичівський міський голова Василь Мазур.

Священики й віряни щирою молитвою закликають Божого благословення на усіх і кожного, на нашу державу, щоб Матір Божа, до якої всяк іде зі своїм проханням, підтримувала на дорозі віри й життя.

Урочиста Служба, що триває кілька годин, завершується – Ікона Матері Божої Святого Скапулярію має повернутись до Храму. Її знову несуть крізь натовп вірян, котрі так само спрагло простягають долоні до Бердичівської Святині. Паломництво віри продовжується...

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0