Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

2 магнітофони, музичний центр та бойлер — подарунки депутатів міської ради дитячим садочкам

Time Додано: п'ятниця, 19 лист. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

З нагоди Всесвітнього дня дитини до дитячих садочків Бердичева завітали депутати міської ради від ВО “Батьківщина”. Через передвиборчу кампанію вони не могли вручити вже давно придбані подарунки. Нарешті, кажуть, така нагода випала. Дошкільному навчальному закладу №26 подарували бойлер, аби діти завжди мали змогу користуватися теплою водою. Завідуюча садочком зазначає: це вже не перший бойлер, що його презентують депутати. У відповідь діти влаштували для гостей святковий концерт. Заради посмішок малюків, говорять “бютівці” і потрібно робити добро.

2 магнітофони, музичний центр та бойлер — подарунки депутатів міської ради дитячим садочкам

Наступний садочок, який теж отримав подарунок, був 15-ий. На приїзд депутатів тут не очікували, але двом суперсучасним магнітофонам були дуже раді. Це, кажуть чоловіки, допоможе малюкам співати й танцювати ще краще.

Олексій Ястремський, депутат Бердичівської міської ради від ВО “Батьківщина”: «Усі ми родом з дитинства. На жаль, ми дуже пізно усвідомлюємо, що найкращий період людського життя — це дитинство. І в такий прекрасний день хочу привітати усіх дітей, усіх батьків з цим гарним святом. Як виховуються наші діти, як вони живуть, у яких умовах ходять до садочку, від усього цього залежить майбутнє нашої країни. Заздрю викладачам, вихователям тому, що ці люди ніколи з дитинством не розлучаються, вони завжди живуть у ньому. Велика їм дяка за те, що вони виховують наших дітей.»

Останнім дошкільним закладом був дитячий садочок №4 “Берегиня”. Йому депутати подарували музичний центр. Старий, розповідають вихователі, у них давно поламався, новий, сподіваються, слугуватиме довго. І в цьому закладі не відпустили почесних гостей без концерту. Вихованці “Берегині” показали усі свої вміння співати й танцювати, тим самим, діляться депутати, малюки створили їм гарний настрій на увесь день.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0