Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

16 молодих спеціалістів влилися в колектив Бердичівської ЦМЛ

Time Додано: неділя, 14 лист. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

У Центральній міській лікарні, що має понад 200-річну історію і нещодавно обзавелася власним гербом та прапором, у якій протягом цього жовтня відкрили нове приміщення МСЕКу та Центр жінки, відбулося ще одне вагоме поповнення. Цьогоріч бердичівський колектив медиків збільшився на 16 молодих спеціалістів. Усіх їх днями урочисто посвятили у професію, з якою вчорашні студенти вже почали знайомитися на практиці.

16 молодих спеціалістів   влилися в колектив Бердичівської ЦМЛ

Ганна Колєснікова, молодий фахівець: «Я цього року закінчила наш Бердичівський мед коледж і вже у вересні почала працювати у дитячому відділенні. Мені дуже подобається моя робота, хоча вона і дуже серйозна, бо з дітьми іноді буває важко. Велику роль у цьому відіграє мій колектив, який дуже гарно мене прийняв».

Колектив лікарні не приховує: молодій зміні тут раді, а свято допоможе хлопцям та дівчатам офіційно стати повноправними членами великої родини бердичівських лікарів.

Анатолій Терефеєв, головний лікар Бердичівської ЦМЛ: «Ви прийшли в той колектив, який уже має певні традиції, має певні заслуги. Хочу сказати, що протягом не одного року наш колектив посідає перші місця в області. Це я до того веду, що планка вимог до вас дуже висока, але я впевнений, що вона вам по силі».

Ті, хто працює медиком уже не перший рік, коли дивилися на винуватців свята, пригадали й своє посвячення. Зізнаються, що по-доброму заздрять молоді, адже у неї ще так багато попереду.

Лариса Бабікова, заст. головного лікаря з медичної частини: «Я хочу побажати вам, щоб ви завжди із задоволенням йшли на роботу, виконували її кваліфіковано і з любов’ю. пройдуть роки, але я дуже хочу, щоб у вашому серці залишилась частка доброти до людей і шани до своїх наставників».

Наталія Кузьмова, заст. головного лікаря з поліклінічної роботи: «Щоб кожен колектив став для вас рідним, щоб ви з радістю йшли на роботу і незабаром стали хорошими спеціалістами. А в житті бажаю вам удачі, радості, успіхів».

Завітали на посвяту і представники влади. Певно, в таку урочисту мить від хвилювання завмирають серця не тільки в молодих спеціалістів, зазначив міський голова Василь Мазур, а й у досвідчених майстрів своєї справи, адже саме їм належить гарно прийняти поповнення.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Я хотів би побажати, щоб оце хвилювання двох сторін: старшого і молодшого покоління знайшло вияв у гарних кроках. Тоді буде надійна зміна, тоді будуть гарні спеціалісти. Вони через років 10-15 будуть згадувати сьогоднішній день і думати, як добре, що їх так гарно свого часу прийняли. Бо якби прийняли негарно, то й не стали б вони хорошими спеціалістами. А це все буде на користь громаді, якщо медицина гарно працюватиме».

На згадку про посвяту міський голова вручив новим вартовим здоров’я бердичівлян пам’ятні сувеніри. Присутні зичили, аби молоді фахівці жодного разу не пошкодували про обрану професію, а їхні майбутні пацієнти –що довірили тим своє життя і здоров’я. Такого не трапиться, навчали старші колеги, якщо на ділі вчиняти так, як ось у пісні.

Настав найурочистіший момент свята – молодь присягла виконувати свої професійні обов’язки по совісті, зберігати медичну таємницю, примножувати славу бердичівської лікарні. Вітали новоспечених медиків і їхні родичі, кажучи, що разом з лікарськими діти мають пам’ятати ще й батьківські настанови.

Галина Ткачук, мати молодого фахівця: «Мене переповнюють почуття. Я бажаю своїй доньці і всім молодим фахівцям здоров’я, гарного ставлення до людей, щоб вони завжди пам’ятали своє покликання».

Юлія Ткачук, молодий фахівець: «Працювати я сподіваюсь щодня краще і краще. Буду рівнятися на своїх старших колег. Це свято дало мені натхнення на подальшу працю, так що я буду ходити на роботу, як на свято».

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0