Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

1,6 га картоплі, буряків та інших овочів засадили діти та педагоги Бердичева на території екоцентру

Time Додано: понеділок, 17 трав. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Навесні городніми справами починають займатися усі: від малого до великого. Так само і педагоги Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова вирішили присвятити один із свої робочих днів засадженню городу. Представники усіх трьох відділень Центру, не дивлячись на похмуру погоду, садили на окремо виділеній їм ділянці ранню та пізню капусту, а також столові буряки. Педагоги сподіваються на гарний урожай, оскільки працювали на ділянці із задоволенням, розповідає директор центру Олена Боровська.

1,6 га картоплі, буряків та інших овочів засадили діти та педагоги Бердичева на території екоцентру

Олена Боровська, директор ЦПО ім. О. Разумкова: «Сьогодні вперше саджаємо разом. У художньо-естетичному відділенні ми працювали на суботнику, і це, ніби, продовження цього суботника. Тут така атмосфера, чисте повітря, екологічно чиста територія. Ми тут не лише працюємо, а й відпочиваємо.»

Якщо педагоги відпочивають, саджаючи городину, то дітям це приносить ще більше задоволення, говорить завідуючий відділенням еколого-натуралістичного напрямку Василь Щукін. Цього року усі дитсадочки та школи міста обробляли свої ділянки, аби восени зібрати гарний урожай. Садили, в основному, картоплю та квасолю, інколи й інші овочі. Старанно працювали всі діти, зазначають педагоги, але найкраще зійшло на ділянці 12-ої школи. Урожай, що його зберуть, розподілять між дитячими садочками та освітніми установами. У минулому році, каже Василь Щукін, завдяки їхній допомозі вдалося здешевити харчування у тих закладах майже на 20 тис. грн. Цього разу планують збільшити цю цифру, оскільки і територія, що її засадили, збільшилася до майже двох гектарів.

Якщо ті діти працювали заради інтересу та для благодійної справи, то окремо можна виділити вихованців екологічного відділення, які займаються селекцією та генетикою рослин. Цьогоріч вони посадили 29 різних сортів картоплі та безліч іншої городини.

Василь Щукін, зав. відділенням еколого-натуралістичного напрямку ЦПО ім. О. Разумкова: «У нас займаються діти, починаючи з 2-го класу і закінчуючи 11-им. Останні мають вже певні досягнення у селекції, пишуть роботи на конкурс МАН і займають призові місця. За це їм надаються пільги при вступі до аграрних вишів. За підсумками минулого року наша земельна ділянка на всеукраїнському конкурсі посіла ІІ місце, за що юнати та їхній керівник нагороджені грамотами.»

Окрім картоплі, буряків та капусти на території еколого-натуралістичного відділення є багато квітів та кущів бузку. Останній цього року зацвів, як ніколи, хваляться педагоги. Є звичайний, є незвичайний, але разом вони радують око та наповнюють територію відділення приємним ароматом. Скільки пелюстків на бузку, стільки й урожаю на земельних ділянках планує зібрати колектив Центру.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0