Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

16 березня своє професійне свято відзначають працівники ЖКГ та побутового обслуговування населення

Time Додано: понеділок, 17 бер. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Вони – герої багатьох телесюжетів та газетних статей, їх майже щодня згадують у будинках та на вулицях. У міському Палаці культури із професійним святом вітали тих, до кого у робочий день нелегко потрапити на прийом через завантаженість – працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення. Сьогодні для більш ефективного функціонування галузі необхідні кошти, кваліфіковані спеціалісти та зміни у діючому законодавстві, зазначив у своєму вітальному виступі міський голова Василь Мазур.

16 березня своє професійне свято відзначають працівники ЖКГ та побутового обслуговування населення

Василь Мазур Бердичівський міський голова: «На превеликий жаль, сьогодні усіх цих складових у достатній мірі немає, а існуюче законодавство не дозволяє працювати так, як би цього хотілося. Але, не зважаючи ні на що, працівники ЖКГ – самої складної та розгалуженої галузі – роблять все можливе та неможливе для того, щоб мешканці жили у комфортному місті.»

За сумлінну працю, професіоналізм та з нагоди свята комунальники міста отримали грошові премії, а також грамоти Бердичівської міської ради, Міністерства і управління ЖКГ та енергозбереження Житомирської ОДА. Цього року вперше кільком представникам галузі були вручені дипломи «Кращий працівник ЖКГ» та цінні подарунки. Серед чималої кількості нагороджених були й працівники МКВЖРЕПу № 3.

Ніна Подольська головний бухгалтер МКВЖРЕПу № 3: «Наше підприємство надає послуги із утримання будинків та прибудинкових територій. Ми намагаємося працювати як найкраще, щоб наші мешканці були задоволені. Якби ще наше населення звертало увагу на те, що нам дуже важко працювати та сплачували вчасно послуги...»

Зразкові ансамблі «Радість» та «Яворочок», солісти Тетяна Щенявська, Інна Морозова та подружжя Чебаненків, вихованці циркових студій «Жанр» та «Диваки» подарували приємні хвилини спілкування із мистецтвом людям, від праці яких, у значній мірі, залежить повноцінне життя міста та настрій його мешканців.

Володимир Пономарчук заступник Бердичівського міського голови: «Ці люди працюють щиро, відверто. Ми намагаємося допомогти бердичівлянам відчувати себе нормально у своїх оселях... Ми досить багато зробили протягом минулих років. Якщо підводити певні підсумки, то, дійсно, вкладено багато душі та коштів. Та багато ще треба зробити. Ми розуміємо всі ті проблеми, що на сьогодні існують, але, я думаю, спільними зусиллями працівники нашої галузі разом із усіма мешканцями Бердичева, при умові руху в одному напрямку, зможемо багато чого зробити для нашого міста.»

Василь Мазур Бердичівський міський голова: «Хотілося б, щоб житлово-комунальне господарство Бердичева мало усе необхідне для роботи, адже тут працюють порядні, розумні та ввічливі люди, які хочуть змінити на краще ситуацію у місті. Я думаю, що ми доживемо до того часу, коли престиж професії комунальника стане настільки високим, що влаштуватися на роботу у підприємства цієї галузі буде складно. Хочу побажати усім здоров’я, щастя і щоб комунальники чули побільше добрих слів від мешканців Бердичева.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0