Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

15 жовтня у Бердичеві ввімкнуть опалення?

Time Додано: четвер, 07 жовт. 2010, 06:00 ( близько 7 року назад )

Із приходом до Бердичева неочікуваних холодів, люди почали задаватися питанням, коли увімкнуть опалення. У місті налічується 326 будинків, підключених до централізованого теплопостачання, розповідає начальник управління житлово-комунального господарства Олег Повійчук. Майже усі, стверджує, готові до початку опалювального сезону.

15 жовтня у Бердичеві ввімкнуть опалення?

Олег Повійчук, нач. міського управління ЖКГ та НС: «На даний час 311 котелень вже наповнені водою і готові до включення опалення. У нас є прорив на теплотрасі, і цей момент зараз вирішується працівниками “Тепломережі”. Вони власними силами за власні кошти підприємства ремонтують теплотрасу. Серед 326 будинків — 311 наповнені, і я вважаю, що це досить нормальний показник. У нас ще є 10 днів, за які ми все зробимо. Єдине, що залишилося, питання оплати послуг населенням.»

Близько чотирьох мільйонів боргу за теплопостачання так і лишається на совісті бердичівлян. Отже, не лише технічні питання та аварії на теплотрасі можуть затримати подачу тепла у домівки мешканців міста.

Мікрорайон Червоної гори обслуговують дві котельні, роботу яких контролює третій МКВЖРЕП, обидві у минулому та позаминулому роках пройшли капітальний ремонт. Тож червоногірці до опалювального сезону готові, констатує Олег Повійчук. Складнішою є ситуація із “Бердичівтеплоенерго”, що обслуговує решту мікрорайонів міста. Тут котелень набагато більше, і замість того, щоб провести у них ремонтні роботи, кошти витрачають на погашення боргу за газ. У міськвиконкомі сподіваються, що полегшить ситуацію кредит, який ось-ось мають узяти. Щодо увімкнення опалення, то це має статися не раніше 15-го жовтня, як і в усі попередні роки. Звичайно, якщо не виникнуть форс-мажорні обставини, зазначають в управлінні ЖКГ.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0