Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

15 жовтня у Бердичеві ввімкнуть опалення?

Time Додано: четвер, 07 жовт. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Із приходом до Бердичева неочікуваних холодів, люди почали задаватися питанням, коли увімкнуть опалення. У місті налічується 326 будинків, підключених до централізованого теплопостачання, розповідає начальник управління житлово-комунального господарства Олег Повійчук. Майже усі, стверджує, готові до початку опалювального сезону.

15 жовтня у Бердичеві ввімкнуть опалення?

Олег Повійчук, нач. міського управління ЖКГ та НС: «На даний час 311 котелень вже наповнені водою і готові до включення опалення. У нас є прорив на теплотрасі, і цей момент зараз вирішується працівниками “Тепломережі”. Вони власними силами за власні кошти підприємства ремонтують теплотрасу. Серед 326 будинків — 311 наповнені, і я вважаю, що це досить нормальний показник. У нас ще є 10 днів, за які ми все зробимо. Єдине, що залишилося, питання оплати послуг населенням.»

Близько чотирьох мільйонів боргу за теплопостачання так і лишається на совісті бердичівлян. Отже, не лише технічні питання та аварії на теплотрасі можуть затримати подачу тепла у домівки мешканців міста.

Мікрорайон Червоної гори обслуговують дві котельні, роботу яких контролює третій МКВЖРЕП, обидві у минулому та позаминулому роках пройшли капітальний ремонт. Тож червоногірці до опалювального сезону готові, констатує Олег Повійчук. Складнішою є ситуація із “Бердичівтеплоенерго”, що обслуговує решту мікрорайонів міста. Тут котелень набагато більше, і замість того, щоб провести у них ремонтні роботи, кошти витрачають на погашення боргу за газ. У міськвиконкомі сподіваються, що полегшить ситуацію кредит, який ось-ось мають узяти. Щодо увімкнення опалення, то це має статися не раніше 15-го жовтня, як і в усі попередні роки. Звичайно, якщо не виникнуть форс-мажорні обставини, зазначають в управлінні ЖКГ.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0