Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

15-ту школу відвідали представники країн ЄС

Time Додано: четвер, 15 квіт. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Євроклуб “Бердичі”, що у 15-ій школі, знають не лише у Бердичеві, а й далеко за межами міста. У квітні учасники клубу зазвичай справляють День народження, і цьогоріч у них перший ювілей — 5 років. Святкування приурочили до відзначення Днів Європи в Україні. На шкільне подвір’я, що на деякий час перетворилося на наметове містечко, євроклубівці запросили гостей з адміністрації міста, інших шкіл Бердичева, а також з Києва та Новоград-Волинського.

15-ту школу відвідали представники країн ЄС

Тетяна Семенова, заст. директора з навчально-виховної роботи ЗОШ №15: «Ми велику увагу приділяємо освіті за кордоном, тому запросили гостей з Новоград-Волинського, які відповідають за освіту за кордоном. Також є делегація з 1-ої школи, яка відповідає за навчання у Голандії.»

До святкування Днів Європи у 15-ій школі готуються майже цілий рік. У вересні місяці кожен клас отримує назву країни, що входить до Євросоюзу, і готує про цю державу повну та цікаву інформацію. Цьогоріч, кажуть організатори, вирішили зробити наметове містечко, у якому кожен намет — окрема країна.

Тетяна Семенова, заст. директора з навчально-виховної роботи ЗОШ №15: «У кожному наметі стоять представники країн. Також там є атрибутика держав, папки про них. Кожен клас готував вікторину до свята. Вони задаватимуть гостям питання про країни ЄС, а ті показуватимуть, що вони знають.»

Тамара Тищук, учениця 10А класу ЗОШ №15: «Я в Євроклубі уже 5 років, з дня його заснування. Тут завжди цікаво, завжди є гості, свята. Ми тут дізнаємося більше нового про різні країни. От сьогодні у нас вперше наметове містечко. Мені цікаво зустрічати тут своїх друзів з різних шкіл міста, спілкуватися з ними.»

Виступи учнів відрізнялися оригінальністю та несхожістю. На що тільки не здатна дитяча фантазія! Тут можна було побачити і кухолі з ірландським елем, й італійську пасту, і костюми різних народів. Чи не найглибше вразили представники Фінляндії. Разом із загальною інформацією про їхню країну учні показали родзинку північної держави: фінську лазню.

На одному з прапорів країн Євросоюзу мерехтіла чорна стрічка. Це була Польща, яка зараз переживає нелегкі часи у зв’язку із трагедією під Смоленськом.

Юлія Терещук, учениця 9А класу ЗОШ №15: «Ми вивчаємо польську мову і вирішили представляти Польщу. Планувалися пісні, танці, але у Польщі зараз траур за загиблим Президентом країни та елітою. Тому і ми вирішили сумувати разом із поляками.»

Понад 50 чоловік відвідує заняття у Євроклубі “Бердичі”. За 5 років діяльності вже є багато здобутків та досягнень, говорять організатори та члени клубу. Найголовнішим вони вважають плідну співпрацю з різними країнами Євросоюзу, адже це чи не перші кроки вступу України до ЄС.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0